Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LTomáš Linka - texty

tomas-linka-582708.jpg
Texty písní

texty písní

Tomáš Linka (* 6. února 1946 Praha) je český zpěvák a hráč na foukací harmoniku stylu country. Začínal ve skupině White Stars s Mirkem Hoffmannem a Marko Čermákem V roce 1970 se skupina rozpadla odchodem Tomáše Linky, Marko Čermáka a Mirka Hoffmanna do skupiny Greenhorns. V Greenhorns byl Tomáš Linka do roku 1974, kdy odešel s Michalem Tučným a Petrem Novotným do skupiny Fešáci. U Fešáků vydržel do roku 1984, kdy zakládá s Helenou Maršálkovou skupinu Kanafas. Ale již v roce 1987 po nezdaru Kanafasu se vrací do skupiny Greenhorns. Od roku 1994 znovu spolupracuje se skupinou Fešáci a z Greenhorns odchází v roce 1995. V současnosti hraje ve skupině Fešáci a se svou doprovodnou skupinou Přímá Linka. Od roku 2012 hostuje pravidelně ve skupině Starý fóry, se kterou připravil LP a CD "Jdu do toho s vámi".


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Když tě zítra nepotkám video
Tisíc mílí nikam video
Hoštická Hymna video
Do tmy se koukej video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Hraj fér video
Je mi líto video
Přehrát celé album

Tomáš Linka ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.