Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

V komnatách feat. mannia & Jayk3m - text

Yeah, Tiffy Jay, Mannia, Jayk3m na refrénu.

Tiffy Jay: Už od začátku jak řek Killaz šlapu tenhle svět. Radši se neohlížím za sebe, je lepší nevidět. Tak procházím se trním a hrozně to bolí, ale zatnu zuby, nesmím se vzdát, pokračuju v boji. V dálce vidím toho chlapce, jak se rve s osudem a sebestřední lidé od něj utíkají, když jdou kolem. Na okřídleném Pegasu stoupám vzhůru, abych si prohlídl tu spoustu zničených životů. V údolí stínu, mladý básník už navěky ztracen, ale píše nové řádky, chtěl by být spasen. A ty pořád ptáš se, proč píše depresivně, píšu to tak jak píše osud řádky života pro mě. Vidím jenom ty dva stíny uprostřed komnaty oba dva jasně symbolizujíc nás dva a náznak samoty. Kdy už ďábel pochopí, že mu má duše fakt nepatří a kdy už konečně ve vztahu budou dva a né tři.

Jayk3M: V komnatách, kde ve kterých najdeš jenom strach, který všechno ovládá se tiše schovávám. Vítr mi našeptává směr, tam, kam bude vát, tam, kam budeš potřebovat. Ukazoval jsem ti cestu, byla si černou ulicí,šli jsme po ulici života, jak šachovnicí. Spolu (spolu) a potom dámy vyhynuly,naše sny se rozplynuly my jsme se probudili.

Mannia: Už od malička učí nás před problémy utíkat usínat, v tlamě bestie já zkouším si to užívat. Strach a věčná nejistota, co nás tlačí do zad, jak dýka ostrá doba je a nebojí se bodat.

Text přidala Gabhu_s

Text opravila Misuli

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.