Playlisty Kecárna
Reklama

TThe Velvet Underground - texty

the-velvet-underground-404135.jpeg
Texty písní

texty písní

The Velvet Underground má 131 fanoušků · Stát se fanouškem

The Velvet Underground byla americká rocková skupina, kterou založili v New Yorku v roce 1965 Lou Reed a John Cale. The Velvet Underground je označován ze jednu nejdůležitějších, nejvlivnějších a nejlepších skupin hudební historie. V roce 1967 vydali legendární album The Velvet Un...
derground & Nico, které je považováno za jedno z nejlepších alb všech dob. Na konci roku 1970 skupinu opustil Lou Reed, Sterling Morrison a Maureen Tucker a zůstal jenom Doug Yule, který nahradil v roce 1968 Johna Calea. V roce 1973 došlo k úplné ukončení činnosti. Původní členové: Lou Reed (zpěv, kytara, harmonika) a John Cale (klávesy, viola, baskytara, zpěv), Sterling Morrison (kytara, baskytara) a Maureen Tucker (bicí).
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Sad Song video česky   679
I Love You video česky   647
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Crash video 89
Caroline video 123
Friends video 85
Louise video 108
Přehrát celé album


The Velvet Underground ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.