Playlisty Kecárna
Reklama

TThe Velvet Underground - texty

the-velvet-underground-404135-w200.jpg
Texty písní

texty písní

The Velvet Underground má 136 fanoušků · Stát se fanouškem

The Velvet Underground byla americká rocková skupina, kterou založili v New Yorku v roce 1965 Lou Reed a John Cale. The Velvet Underground je označován ze jednu nejdůležitějších, ne... jvlivnějších a nejlepších skupin hudební historie. V roce 1967 vydali legendární album The Velvet Underground & Nico, které je považováno za jedno z nejlepších alb všech dob. Na konci roku 1970 skupinu opustil Lou Reed, Sterling Morrison a Maureen Tucker a zůstal jenom Doug Yule, který nahradil v roce 1968 Johna Calea. V roce 1973 došlo k úplné ukončení činnosti. Původní členové: Lou Reed (zpěv, kytara, harmonika) a John Cale (klávesy, viola, baskytara, zpěv), Sterling Morrison (kytara, baskytara) a Maureen Tucker (bicí).
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Sad Song video česky   752
I Love You video česky   717
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Crash video 93
Caroline video 127
Friends video 94
Louise video 124
Přehrát celé album


Správcem interpreta The Velvet Underground je Sigur; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.