Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TThe Snuff - texty

the-snuff-475631.jpg

The Snuff má 43 fanoušků · Stát se fanouškem

The Snuff začínali na vlastní garážové rock-metalové tvorbě s anglickými texty, po všech změnách v obsazení kapely (nejprve baskytara, poté bicí) se dostali k žánru, jenž se sestává z mnoha jiných žánrů, vlivů a je těžké je jednoznačně do něčeho zařadit, a proto prozatím vystupují pod spojením Surf-Blues.

Skupina byla založena v říjnu 2009 bratry Kučerovými.

Na jaře 2010 probíhá personální změna na postu baskytary, The Snuff tak opouští Pepa Rot a je nahrazen Ijenem. Od této chvíle kapela začíná experimentovat s podladěním, více koncertovat a troufá si na těžší písničky. Po pár měsících vydává na vlastní náklady své, kritikou pozitivně hodnocené, debutové album Requiem For Me.

V květnu 2011 nastává další personální změna, tentokrát na postu bubeníka. Odchází Míra Dvořák a přichází Matyáš Verner. Na tvorbě se již projevují individuální vlivy každého člena kapely a protože je každý z jiného těsta, vzniká tak velmi osobitý zvuk - směs basových perkusivních tónů, rychlých dvojkopů, hutných kytarových riffů a jemných, chytlavých melodií. The Snuff také mění prostor pro zkoušení a přesouvají se z "garáže" do profesionální zkušebny. Tímto krokem se otevírají nové možnosti, více se pracuje s vokály a klade se důraz na dvojhlasy.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Boxed In video česky
Life Essence video
Your Hope
Erotic Sylvia video česky
Crumble! video česky
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Destroyer video
The Enemy video česky
It´ll be okay video
Přehrát celé album

Správcem interpreta The Snuff je NikitaR; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.