Playlisty Kecárna
Reklama

TThe Snuff - texty

the-snuff-475631-w200.jpg
Texty písní

texty písní

The Snuff má 43 fanoušků · Stát se fanouškem

The Snuff začínali na vlastní garážové rock-metalové tvorbě s anglickými texty, po všech změnách v obsazení kapely (nejprve baskytara, poté bicí) se dostali k žánru, jenž se sestává z mnoha ... jiných žánrů, vlivů a je těžké je jednoznačně do něčeho zařadit, a proto prozatím vystupují pod spojením Surf-Blues.

Skupina byla založena v říjnu 2009 bratry Kučerovými.

Na jaře 2010 probíhá personální změna na postu baskytary, The Snuff tak opouští Pepa Rot a je nahrazen Ijenem. Od této chvíle kapela začíná experimentovat s podladěním, více koncertovat a troufá si na těžší písničky. Po pár měsících vydává na vlastní náklady své, kritikou pozitivně hodnocené, debutové album Requiem For Me.

V květnu 2011 nastává další personální změna, tentokrát na postu bubeníka. Odchází Míra Dvořák a přichází Matyáš Verner. Na tvorbě se již projevují individuální vlivy každého člena kapely a protože je každý z jiného těsta, vzniká tak velmi osobitý zvuk - směs basových perkusivních tónů, rychlých dvojkopů, hutných kytarových riffů a jemných, chytlavých melodií. The Snuff také mění prostor pro zkoušení a přesouvají se z "garáže" do profesionální zkušebny. Tímto krokem se otevírají nové možnosti, více se pracuje s vokály a klade se důraz na dvojhlasy.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Boxed In video česky   1 104
Life Essence video   504
Your Hope   295
Erotic Sylvia video česky   534
Crumble! video česky   772
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Destroyer 378
The Enemy česky 594


Správcem interpreta The Snuff je NikitaR; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.