Playlisty Kecárna
Reklama

TThe Sisters of Mercy - texty

the-sisters-of-mercy-229406-w200.jpg
Texty písní

texty písní

The Sisters of Mercy má 53 fanoušků · Stát se fanouškem

Asi nejznámější představitel britské vlny Gothic rocku. Kořeny skupiny sahají do přelomu 70.-80.let, kdy se za mikrofon postavil někdejší bubeník Andrew Eldritch a svůj post za bicími obsadi... l automatem, kterého nazval Dr.Avalanche. Celá historie skupiny plyne okolo těchto dvou.
Období do vydání první dlouhohrající desky je lemováno singly, vydávanými na vlastním labelu Merciful Release. Za zmínku stojí první verze Temple of Love (1983), nebo EP The Reptile House (1983). V té době skupinu tvoří vedle Eldritche ještě dva pánové, jejichž jména se v budoucnu spojí v jediné synonymum - The Mission. Je to Wayne Hussey (někdejší člen Dead or Alive, kteří se později proslaví diskotékovým hitem You Spin Me Round) a Craig Adams.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Emma video česky   595
Suzanne   26
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Vision Thing video 1 960
Ribbons video česky 1 044
More video česky 2 870
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Flood I video 254
1959 video česky 1 119
Flood 2 video 188
Torch video 171
Colours video 181
Přehrát celé album


The Sisters of Mercy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.