Kecárna Playlisty
Reklama

TThe Sisters of Mercy - texty

the-sisters-of-mercy-229406.png
Texty písní

texty písní

The Sisters of Mercy má 50 fanoušků · Stát se fanouškem

Asi nejznámější představitel britské vlny Gothic rocku. Kořeny skupiny sahají do přelomu 70.-80.let, kdy se za mikrofon postavil někdejší bubeník Andrew Eldritch a svůj post za bicími obsadil automatem, kterého nazval Dr.Avalanche. Celá historie skupiny plyne okolo těchto dvou. Období do v...
ydání první dlouhohrající desky je lemováno singly, vydávanými na vlastním labelu Merciful Release. Za zmínku stojí první verze Temple of Love (1983), nebo EP The Reptile House (1983). V té době skupinu tvoří vedle Eldritche ještě dva pánové, jejichž jména se v budoucnu spojí v jediné synonymum - The Mission. Je to Wayne Hussey (někdejší člen Dead or Alive, kteří se později proslaví diskotékovým hitem You Spin Me Round) a Craig Adams.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Emma video česky   509
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Flood I video 240
1959 video česky 974
Flood 2 video 172
Torch video 159
Colours video 161
Přehrát celé album


The Sisters of Mercy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.