Kecárna Playlisty

RThe Regrettes - texty

the-regrettes-621263.png
Texty písní

texty písní

The Regrettes je americká punk-rocková skupina z Los Angeles, která byla založena v roce 2015.

Před založením skupiny se hlavní hudební zpěvačka Lydia Night setkala s kytaristkou Genessou Gariano, basistkou Sage Chavis a bubeníkem Maxx Morando v hudební škole. V té době byli Gariano, Chavis a Morando v kapele společně, zvané "Genessa" a Night byla ve dvoudílné skupině Pretty Little Demons (kteří změnili své jméno na The Regrettes v posledních několika měsících života) s bubeníkem Marlhy Murphyovou. Obě kapely hrály koncert společně, ale brzy potom Murphy odešel z kapely po vydání jejich EP " Hey! " 16. října 2015, což vedlo k Night žádat Gariano, Chavis a Morando, aby se připojili . EP " Hey! " Byl nakonec objeven zástupcem Warner Brothers, což by nakonec vedlo k tomu, že by kapelu podepsali. V roce 2016 skupina koncertovala s Tacocatem a Sleigh Bells , otevřela se pro Kate Nash a vystupovala na South by Southwest.

V roce 2015 vedlo nezávislé vydání kapely k rekordní dohodě s Warner Bros. Records. Jejich první album bylo produkováno Mikeem Elizondem a jejich první singl „Living Living Girl“ byl vydán v červnu 2016.Následovaly další singly včetně „Hey Now“, „Hot“ a „Seashore“.

13. ledna 2017 vydala skupina debutové studiové album Feel Your Feelings Fool! .V květnu 2017 skupina oznámila letní hlavní turné, které zahrnuje zastávky na Summerfestu a Riot Festu .

9. února 2018 skupina vydala singl „Come Through“ od jejich EP Attention Seeker , vydaného 23. února 2018. Bylo doprovázeno hudebním videem.
9. května 2018 skupina oznámila Morandův odchod.

22. května 2018 byl z autobusové stanice Sunflower Lounge v Birminghamu ve Velké Británii ukraden prohlídkový autobus obsahující všechny jejich věci, kde později hráli vyprodaný koncert.

31. května 2018 kapela přispěla šestým Hamildropem , coverem písně „Helpless“. Lin-Manuel Miranda ocenil producenta Mika Elizondo , který tuto myšlenku navrhl.

3. září 2018 skupina oznámila odchod Sage Chavis, byl nahrazen Violet Mayugbou .

28. listopadu 2018 skupina oznámila odchod Mayugby a nábor Brooke Dicksona jako svého nového basového hráče.

Od 6. do 17. března 2019 byly The Regrettes zahajovacím aktem evropské etapy Twenty One Pilots The Bandito Tour .

18. června 2019 The Regrettes oznámily své druhé studiové album, How Do You Love? . Album bylo vydáno 9. srpna 2019.Správcem interpreta The Regrettes je Wallows_Fan; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.