Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TThe Matadors - texty

matadors-393996.png

The Matadors má 1 fanouška · Stát se fanouškem

The Matadors byla známá česká bigbítová kapela. Založena byla v roce 1965, členové pocházeli z méně známých skupin. Složení bylo takovéto: Radim Hladík-kytara, Oto Bezloja-baskytara, Wilfried Jelínek-bicí, Vladimír Mišík-zpěv a doprovodná kytara (zpíval tvrdší a bluesovější věci), Karel Kahovec-zpěv a doprovodná kytara (zpíval měkčí melodičtější písničky) a Jan "Farmer" Obermayer-klávesy a saxofon. Wilfried Jelínek (východoněmecký občan) ale brzy bubnování nechal a stal se manažerem kapely, zajišťoval časté výjezdy do zahraničí. Na místo bubeníka přišel Miroslav Schwarz, který ale raději vystupoval jako Tony Black. Pak se ale situace zkomplikovala (Mišík odešel na vojnu, sic jen na skok, Kahovec přestoupil do Flamenga) a na místo zpěváka přišel Viktor Sodoma ml.. V tomto obsazení kapela nahrává svou jedinou dlouhohrající desku. Pak ale kapela se zpěvákem Reddym Kirkenem emigrovala do Německa a v Čechách zůstali osiřelí Hladík (založil s Mišíkem Blue Effect), Farmer (odešel k Petrovi Novákovi) a Sodoma, který se vydal na popovější dráhu a o pár let později zakotvil u Františka Ringo Čecha.

Video Překlad Karaoke
Malej zvon co mám video karaoke
Zlatý důl video karaoke
Láhev kalorií video
Snad jednou ti dám
Indolence video
It's All Over Now, Baby Blue video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Get down from the tree video česky karaoke
I Want To See You video česky karaoke
Přehrát celé album

The Matadors ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.