Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TThe Jimmies - texty

Přidat fotku

Britská skupina založena v Liverpoolu roku 1981. Skupina vznikla v již zníčeném baru 'Under Dark sea bar' kde se setkali kytarista Jim Thompson s bubeníkem Georgem Algersonem hrající v bývalé skupině Craddle Dealers. Hrají převážně Hard rock spojen s Stone Rockem a pár prvkami Heavy metalu. Někdy se ale spíše přiklánějí k Shock rocku podle melodických textů. V roce 2002 umírá baskytarista Mitchell Brianson na předávkování heroinem v Torontu v Kanadě. Našla ho jeho přítelkyně mrtvého v jeho pokoji v hotelu kde byly ubytovaní. Skupina tuto zprávu těžce nesla a chtěla ukončit hudební tvorbu. Zkusili několik castingu na baskytaristu ale nikdo nehrál tak rytmycky jako Mitchell. Pak ale v roce 2003 přišel na poslední casting mladý John Parker který se dost rytmycky přikláněn k Mitchellově tvorbě a proto byl přijat. Hraje zde dodnes ale má i svou vlastní skupinu Harley's Kings.

Členi:

Jim John Thompson - kytara,zpěv
George Algerson - bicí
John Darren Parker - baskytara, zpěv

Mitchell Brianson - bývalí baskytarista(Umrtí: 17.3 2002 v Torontu,Kanada)

Video Překlad Karaoke
Keep the Night česky
Favourable ride
Of the Light
Hard Regnant Love
Live your life

The Jimmies ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.