Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TThe Janoskians - texty

the-janoskians-488168.jpg

The Janoskians má 107 fanoušků · Stát se fanouškem

The Janoskians - (Just Another Name Of Silly Kids In Another Nation... Skip) jsou komediální skupina na webu YouTube původem z Melbourne, Austrálie. Členmi jsou bratři Brooksovi - Beau Brooks (23), dvojčata Jai Brooks (21) a Luke Brooks (21) a jejich kámoši Daniel (Skip) Sahyounie (21), a James Yammouni (20), který odešel v roce 2016. Jai a Luke chodili do třídy spolu s Jamesem a Daniel byl kámoš Beaua. Začali přidávat vtipná videa, kde dáví nebo si z někoho střílí už v roce 2011 a jejich popularita stále rostla. V roce 2012 vydali svůj debutový singl "Set This World On Fire". Pak vydali i singly "Best Friends", "Real Girls Eat Cake", "That's What She Said", "This Fucking Song" a parodii na "One Thing" od One Direction "We Don't Know Nothing". Spoločnosť Lionsgate v máji 2014 oznámila spoluprácu s The Janoskians pre natáčanie filmu o nich. V roce 2015 skupina vydala svou první EP s názvem "Would You Love Me", na jsou bude 4 singly - "Real Girls Eat Cake", "LA Girl", "Mood Swings" a "Would You Love Me". Další singly jsou "Teenage Desperate", "Love What You Have" a "All I Want 4 Christmas". Skupina se momentálně nachází v Los Angeles.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Set This World On Fire video česky
Best Friends video česky karaoke
This Freakin Song video česky
That's What She Said video česky
Teenage Desperate video
All I Want 4 Christmas video
Love What You Have video
All The Things video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Would U Love Me video
Mood Swings video
LA Girl video
Real Girls Eat Cake video karaoke
Friend Zone video česky karaoke
Přehrát celé album

The Janoskians ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.