Playlisty Kecárna
Reklama

TThe Janoskians - texty

the-janoskians-488168-w200.jpg
Texty písní

texty písní

The Janoskians má 108 fanoušků · Stát se fanouškem

The Janoskians - (Just Another Name Of Silly Kids In Another Nation... Skip) jsou komediální skupina na webu YouTube původem z Melbourne, Austrálie. Členmi jsou bratři Brooksovi - Beau Brook... s (23), dvojčata Jai Brooks (21) a Luke Brooks (21) a jejich kámoši Daniel (Skip) Sahyounie (21), a James Yammouni (20), který odešel v roce 2016. Jai a Luke chodili do třídy spolu s Jamesem a Daniel byl kámoš Beaua. Začali přidávat vtipná videa, kde dáví nebo si z někoho střílí už v roce 2011 a jejich popularita stále rostla. V roce 2012 vydali svůj debutový singl "Set This World On Fire". Pak vydali i singly "Best Friends", "Real Girls Eat Cake", "That's What She Said", "This Fucking Song" a parodii na "One Thing" od One Direction "We Don't Know Nothing". Spoločnosť Lionsgate v máji 2014 oznámila spoluprácu s The Janoskians pre natáčanie filmu o nich. V roce 2015 skupina vydala svou první EP s názvem "Would You Love Me", na jsou bude 4 singly - "Real Girls Eat Cake", "LA Girl", "Mood Swings" a "Would You Love Me". Další singly jsou "Teenage Desperate", "Love What You Have" a "All I Want 4 Christmas". Skupina se momentálně nachází v Los Angeles.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Best Friends video česky karaoke 3 589
Přehrát nezařazené písně


The Janoskians ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.