Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

The Sharp - text, překlad

When I was a little boy we had a dog Sharp I play with him all day.But he died when I was ten .I got it when I was born.I had him for a friend his whole life.Hey
Ref:‘Jó Sharp no dog like it was a dog, the best dog.To me which I never bite and play with me. I am with him long Sharp and I played with him, when he was seen on the box.

And I'm sorry about today.Hey Yeah Sharp no dog like it was a dog, the best dog Who beside me and I never bite me. He was thirteen sorry when he died.And I for the song.Poor dog had a good life but still .The dog was happy that I hurt him, and all the clubs, but it was release.

Hey.Yeah Sharp…..

Text přidal Smolda22

Když jsem byl malý kluk měli jsme psa Sharpa s ním jsem si hrál celý dny.Jenže to dlouho nevydrželo,umřel mi v deseti.Dostal jsem ho když jsem se narodil.Měl jsem ho za kamaráda celý jeho život.Hey

Ref:‘Jó Sharp to byl pes jako žádnej pes ten nejlepší pes.Který žil se mnou po boku nikdy mě ani nekousl a vždy si se mnou hrál.

Já s Sharpem jsem sním dlouho byl a vždy jsem se sním mazlil.jen když byl na smrtelné lóži nevidel jsem ho.A to mě mrzí do dnes.Hey

Jó Sharp to byl pes jako žádnej pes ten nejlepší pes
Který žil se mnou po boku nikdy mě ani nekousl a vždy si semnou hrál.

Bylo mu třináct když umřel.A na památku jsem tu píseň složil.Chudák pes měl sice dobrý život ale pořád ho litujem.I když byl celý pes asi šťastný že odchází,boleli ho kluby a vše po těle,ale nakonec přece to bylo vysvobození.Hey.Jó Sharp…..

Překlad přidal Smolda22

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.