Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TThe Boss - texty

the-boss-497779.jpg
Texty písní

texty písní

The Boss má 2 fanoušky · Stát se fanouškem

The Boss (대국남아), často také označována jako DGNA (Dae Guk Nam Ah) nebo nesprávně D-NA, je jihokorejská chlapecká skupina s pěti členy. Skupina byla vytvořena Open World Entertainment v roce 2010.

Členové skupiny jsou Mika, Karam, Hyunmin, Injun a Jay. Jejich oficiální barvou je perlová terakota. Ta byla odhalena v průběhu roku 2011. V Jižní Koreji jsou známí jako Dae Guk Nam Ah, což znamená doslova Kluci ze super místa. Jejich anglický název The Boss se používá především mimo Koreu. V Japonsku jsou známí jako Daikoku Danji (大国男児).

Všech 5 členů bylo působili v Xing Entertainment, později se stali členy skupiny Xing. Skupina The Boss debutovala 4. března 2010 s písní Admiring Boy na Mnet M!Countdown.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Love Power video
Video Překlad Karaoke
Stumble Stumble video

The Boss ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.