Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TThe Big Smashers - texty

Přidat fotku

Česká trojčlenná postpunková skupina pocházející z Prahy. Skupina byla jen menším projektem hudebníka a zpěváka Patrika Chaloupky. Skupina byla na postpunkové scéně necelých 6 měsíců a 3 týdny. Za tuto dobu nahráli nealbových 9 písní. Avšak jedno CD s těmito hity je obsaženo na kompilačním CD s názvem 'Became like an star (SingleZ)' z roku 2015. Za 6 měsíců si zahráli na dvou festivalech a jednom samostatném koncertě. Skupinu otřesla dne 18.8 2015 zpráva, o umrtí bubeníka Jiřího Maltiny. Zemřel ve věku 25-ti let na selhání ledvin. Skupina si po této tragické chvíli nechtěla hledat náhradu a tak chtěli zakončit činnost. Ale nakonec se dne 4.9 2015 našel náhradník Marek Slánský který se skupinou vydržel necelý 1 měsíc a poté byl ze skupiny vyhozen za přichody na zkoušky pod vlivem alkoholu. Také jako bývalí člen byl obsazován kytarista Petr Jindra který byl "koncertním členem" a tím že hrál většinou doprovodného kytaristu na koncertech. Postupem času se skupinou nahrál i písně (příklad. "Missing the Universe, The Chamber", apod.) Dne 21.7 2015 skupinu opouští a pouští se do vlastního pop-rockového projektu 'Shining Demons".

Skupina se skládala ze sestavy:

Patrik Chaloupka - Kytara, zpěv
Jaroslav Kolář - Baskytara, zpěv
Jiří Maltin - bicí

****bývalí členi****

Marek Slánský - bicí
Petr Jindra - kytara

Video Překlad Karaoke
Systems of Living
A Couple of Wars
Had Fallen In Love
Don't you wanna go down?
Only One
The Chamber
Became like an Star česky
The Batter (British Version)
Missing The Universe

The Big Smashers ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.