Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

TTenSing - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Ten Sing je hudebně sociální aktivita pro mladé ve věku 13 – 19 let v rámci YMCA a YWCA. Název pochází z norského "tenåringer synger "nebo, chcete-li, anglického "teenagers‘ singing" (mladí zpívají). Z Norska také pochází idea tensingu. Zjednodušeně lze říci, že Ten Sing je pěvecký sbor doprovázený kapelou a dalšími workshopy (tanec, drama, minichoir ad.), který se pravidelně po celý rok schází a účastní se tensingových akcí. Jsme amatérské uskupení, nemáme žádné vstupní talentové zkoušky, naopak se snažíme poskytnout prostor pro seberealizaci a možnost vyzkoušet si, co koho láká.Základní složkou tensingu jsou tzv. 3K - Kristus, Kreativita a Kultura a snaha o jejich rozvoj ve vzájemné rovnováze jak v jedinci, tak v celé skupině.

TenSing ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.