Playlisty Kecárna
Reklama

TTechnotronic - texty

technotronic-189044-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Technotronic je belgický studio založené hudební projekt, založený v roce 1988 Jo Bogaert, který původně získal vědomí na začátku roku 1980 jako součást krytu kapely a jako sólový umělec v r... ámci různých nových beat projektů, včetně úkonů šílenců a Nux Nemo. Spolu se zpěvákem Ya Kid K , on produkoval hit , " Pump Up The Jam ", který byl původně instrumentální . Obrázek k aktu byl později sestaven s využitím konžská narozením fashion model Felly Kilingi jako svého jediného alba / Cover Art, a má "zpěvačka" v hudebním videu .
Obsah

Trať, která se stala "Pump Up The Jam" začal život jako "Technotronic" (což se stalo projektu je oficiální název), původní instrumentální že Bogaert vydané pod názvem Pro 24s. Na základě Farley Jackmaster Funk je "The Acid života", to instrumentální původně patřily hlasité vzorky od Eddie Murphyho "Delirious" live set a byl měsíců později nahrazen novější hudby, spolu s texty a vokály z Ya Kid K. před song je mezinárodní vydání v září 1989.

Píseň se stala po celém světě úspěch, nakonec sahat # 2 jak v USA Billboard Hot 100 a UK Singles Chart na konci 1989/early 1990, stávat se první dům píseň získat obchodní postavení v popovém proudu. Je to nejen představila nový zvuk založený na "New Beat", taneční žánr vyvinut kolem belgické hudební scény, ale to byl také jeden z prvních písní, mimo Chicago, Illinois , aby průkopník hip-house žánr, fúze house music s prvky hip-hopu. [ pochvalná zmínka potřebovaný ]
Další kariéra

Úspěch projektu prvního singlu vedla k propuštění napumpovat Jam: The Album , které obsahuje skladby od Ya Kid K a MC Eric . Staly se také akt otevření pro Madonnu a měli vystoupení v Saturday Night Live , Arsenio Hall Show , a to Showtime u Apollo . To bylo v tomto okamžiku že Ya Kid K Technotronic stala skutečná vybavený zpěvák poté, co vyšlo najevo, že byl pouze Felly rtů synching vokály ve videu pro "Pump Up The Jam".

Tři navazující singly, "Get Up (Před Night Is Over)!" # 7 hitem v USA a # 2 hit ve Velké Británii, "To Beat Technotronic" (US Dance # 3, # 14 UK ) a "Rockin 'Over The Beat" (UK # 9), také dosáhl vrcholu 10 v mnoha zemích, a album nakonec vyšplhal do Top 10 na Billboard 200 v USA a sahal # 2 v UK Albums Chart . [1]

V roce 1990 přispěl vokály Kamosi na jeden " Spin To Wheel ", jako součást Technotronic je" boční projekt "Hi-Tek 3, pro Teenage Mutant Ninja Turtles soundtrack .

Megamix byl propuštěn sestavení mnoha předchozích hitů Technotronic je. Vydána jako singl, to vyvrcholilo u # 6 ve V. Británii [1], a # 1 na Eurochart Hot 100.

Technotronic výkon. Pondělí Midnite - "Like This" (1999)
Menu
0:00
Výňatek z Technotronic je "Like This" (1999), který má výraznou dotek techna Detroit uvnitř domu struktury. Tento zvuk dal vyniknout tech domu a elektrotechnické .
Problémy hrát tento soubor? Viz mediální pomoc .

V roce 1992, píseň "přesunout" (také představovat Kamosi) z alba se stala populární díky jeho použití v Revlon televizní reklamy, a to se stalo jejich třetí Top 10 hit v USA, vrcholit u # 6. S obnoveným zájmem o albu, bylo to zabalit do 1992 se stejným Seznam skladeb, ale tentokrát to představovalo Ya Kid K na obalu.

Později se vrátil s "Like This" (1999), představovat pondělí Midnite. To v kombinaci deep house [2] a techno prvky, což je časný příklad tech house žánru, [3] a ozřejmění elektrotechnické .

Technotronic prodal přibližně 14 milionů alb a singlů po celém světě.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album


Technotronic ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.