Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Happy Song - Original song - text, překlad

playlist

You spend all day lying on the couch. Walk in your boxers ´round the house. Looking at your pale ugly face. Enough to make mirror break.

More half-asleep than half - awake complaining that your body aches. Feeling sorry for yourself. Won´t get you anywhere.

So i´am singing you a happy song. Just to cheer you up. When you got it rough. So i´am singing you a happy song. Just to cheer you up.

I know how it sucks! Yeah i´am singing you a happy song. It can´t be that bad. why you look so sad? ´Couse better times ahead. whoo who whoo who whoo...

Your room smells like bad Mexican. Pull up those blinds let air come in. Your promises and blah-blah-blah. Won´t fix the strings on my guitar.

We´ve been friends for much too long. For me to watch you carry on like this i miss the you i knew you´d do the same for me. So i´am singing you a happy song. Just cheer you up.

I know how it sucks! Yeah i´am singing you a happy song. it can´t be that bad. There´s better times ahead. So i´am singing you a happy song. it can´t be that bad.

Why you look so sad? Watching shapes in the clouds all day.
It´s ok sometimes we make mistakes. Let it go-o-o if it´s out your control. Shrug it off , like it´s silly joke.

So i´am singing you a happy song. Just cheer you up. I know how it sucks! Yeah i´am singing you a happy song. it can´t be that bad. There´s better times ahead. Yeah i´am singing you a happy song. it can´t be that bad. Why you look so sad? There´s better times ahead. Oh... better times ahead. Oh... better times ahead.

whoo who whoo who whoo... Oh...
better times ahead.

Text přidala musika

Video přidala musika

Můžete strávit celý den ležet na gauči. Procházka v kole svých boxerů domu. Při pohledu na váš bledou ošklivou tvář. Dost na to, aby zrcadlo přestávku.

Více v polospánku než polovina - vzhůru stěžují, že vaše tělo bolí. Litovat. Nebude vám nikde.

Takže I'am zpívat si šťastný píseň. Jen pro zpestření vás. Když máš to drsné. Takže I'am zpívat si šťastný píseň. Jen pro zpestření vás.

Vím, jak to je na hovno! Jo I'am zpívat si šťastný píseň. To nemůže být tak špatné. proč jsi tak smutná? "Couse lepší časy. whoo kteří whoo kteří Whoo ...

Váš pokoj voní jako špatný Mexičan. Vytáhněte ty žaluzie nechat vzduch, pojďte dál své sliby a bla-bla-bla. Nebude opravit řetězce na kytaru.

Byli jsme přátelé příliš dlouho. Pro mě se dívat, jak pokračovat takhle i chybět vám Věděl jsem, že to samé pro mě. Takže I'am zpívat si šťastný píseň. Jen radost.

Vím, jak to je na hovno! Jo I'am zpívat si šťastný píseň. nemůže být tak špatné. Tam je lepší časy. Takže I'am zpívat si šťastný píseň. nemůže být tak špatné.

Proč jsi tak smutná? Sledování tvary v oblacích po celý den.
To je v pořádku občas děláme chyby. Let it go-o-o jestli je to z vaší kontroly. Pokrčit ho, jako by to hloupý vtip.

Takže I'am zpívat si šťastný píseň. Jen radost. Vím, jak to je na hovno! Jo I'am zpívat si šťastný píseň. nemůže být tak špatné. Tam je lepší časy. Jo I'am zpívat si šťastný píseň. nemůže být tak špatné. Proč jsi tak smutná? Tam je lepší časy. Oh ... lepší časy. Oh ... lepší časy.

whoo kteří whoo kteří Whoo ... Oh ...
lepší časy.

Překlad přidala musika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.