Playlisty Kecárna
Reklama

TTafrob - texty

tafrob-607997-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Tafrob má 749 fanoušků · Stát se fanouškem

Tafrob,
narozený v Brně 5.10.1982 vlastním jménem Pavel Sup, je jeden z nejnadanějších českých Mcs. Svou rapovou kariéru nastartoval v kapele Zlomený Waz, později ZW Cirkus společně se ... zakladatelem původní sestavy Jiřím Walkerem. S ZW Cirkus (Tafrob, Jiří Walker, Dj Maztah) objel velkou část země a v roce 2004 skupina na labelu XProduction / Zee Prime vydala vinyl singl Já bych si přál / Obě strany mince, který se může pochlubit celkem slušnou prodejností a za rok a půl je prakticky vyprodán.
Začíná koketovat se svoji sólo kariérou, kde za pár let slavil první úspěchy na poli freestyle beatlů.
Po prvním vyhraném souboji na jednom z prvních freestyle beatlů následovala celá řada vítězství, korunovaná ziskem trofeje pro vítěze na Foundation finále.
Otevřela se tím cesta až k prvnímu titulu neoficiálního krále českého freestyle rapu na druhém Hip-hop Kempu. Tuto korunu třímá dodnes a prakticky nenašel sobě rovného konkurenta. Je považován za jednoho z nejoriginálnějších MCs v historii českých a slovenských freestyle rap battlů.
V roce 2006 Tafrob vydává singl Nuda v Brně. Dlouho očekávané debutové album Není co ztratit přichází v roce 2007 na kterém hostuje např. slovenská skupina Moja reč nebo rapper Jay Diesel. V roce 2009 přichází druhé zásadní album Sup. Je otevřenější a více osobnější a Tafrob si udržuje vybudovanou pozici a nachází nové fanoušky. S Jay Diselem v roce 2012 vydal EP už to pal. Se svým parťákem Dj Maztahem dává dohromady novou koncertní show a kolaboruje s mnoha mcs, jako například Jay Diesel, Idea Fatte, Moja Reč a další. Rok na to s Radikalem vydává album Headshot a tentýž rok třetí sólovou desku Krásný ztráty. 2015 se opět představí se zatím posledním albem Katakomby, kterou svoji nezaměnitelnou a příjemně nakažlivou tvorbou produkoval známý Dj Opia, který Tafroba( a mnoho dalších brněnských mc) přizval k produkci svého kontroverzního alba Jízdní neřád, které vyšlo na konci roku 2017. Před pár dny z tohodle alba vyšel k jeho songu Dětská nemocnice, i videoklip. Během toho hostuje mnoho právě brněnským mcs na jejich tvorbě.
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Nuda v Brně video karaoke 24 821
Přehrát celé album


Správcem interpreta Tafrob je Filusenka; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.