Playlisty Kecárna
Reklama

BSyd Barrett - texty

syd-barett-217542.jpg
Texty písní

texty písní

Syd Barrett má 35 fanoušků · Stát se fanouškem

Vlastním jménem Roger Keith Barrett, byl britský zpěvák, skladatel, kytarista a umělec. Známý jako jeden ze zakládajících členů kapely Pink Floyd. V této skupině působil ve druhé polovině 60. let 20. století jako hlavní skladatel, zpěvák, kytarista a frontman. V roce 1968 musel skup...
inu opustit kvůli psychickým potížím, způsobených pravděpodobně užíváním drog. Po devíti letech působení jako umělec odešel do ústraní, kde ztrávil více než 30 let. V roce 2006 zkončil jeho post-rockový život přirozenou smrtí. Během tohoto odloučení od veřejnosti vzniklo mnoho děl inspirovaných jeho osudem. (především album Pink Floyd "Wish You Were Here" z roku 1975).
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Vegetable Man česky   768
Přehrát nezařazené písně


Syd Barrett ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Reklama
Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.