Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSwish and Flick - texty

swish-and-flick-519025.jpg

Swish and Flick má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Swish and Flick je skupina inspirovaná příběhem Harryho Pottera od J.K. Rowling. Jejími členy jsou ,Swish' AKA Astoria Greengrass a ,Flick' AKA Nejmenovaný Zmijozel v pozadí. Název skupiny je odvozen od pohybu zápěstím kouzla Wingardium Leviosa, které bylo viděno v prvním díle Harryho Pottera. Doslovný překlad je ,Švihnout a Mávnout'. Skupina hraje Wizarding rock a Hip Hop. Pod křídla si je vzala nahrávací společnost Heat*Beat a generální ředitelka Stacy Pisani. Před vznikem Swish and Flick tu byla skupina Cookie Galore, která byla na scéně přes devět let. Swish and Flick vznikla v roce 2007. Sama skupina o sobě říká, že vytváří hudbu pro dospělé fanoušky Harryho Pottera, neboť - podle ní - je jich opravdu dost - miliony! Prohlašuje, že jejich Wizarding rock není jen tak nějaký, ale přímo neobyčejný. Skupina vydala jedno celé album ,In the House of Slytherin', jedno EP album ,With Love and Poison' a podílí se na třech charitativních albech ,Jingle Spells 2 a 3' a albu "We are Frekain' awesome'. Na všech třech charitativních albech najdete vždy po jedné písni od Swish and Flick a spoustu písní od dalších interpretů hrajících Wizarding rok. O Swish: Swish (celým svým jménem Stacy Santiago Pisani) přišla s celým nápadem ohledně skupiny, má na kontě 100% textů skupiny a 90% hudby. V Bradavicích excelovala v roce 1999 jako Zmijozelka. Když vyšla ze školy, byla ztělesněním svého 16tiletého Já v šestém ročníku (něco jako Tom Riddle z jeho deníku ve druhém díle). To byl ten samý rok, kdy se ředitel Zmijozelu stal ředitelem školy, který přivíral oči nad všemi Zmijozeli. Swish v písních rapuje o jejích mimoškolních aktivitách, o muckání s Dracem Malfoyem, o zakrádání se ven v noci kvůli dostaveníčkům se Smrtijedy, pití Ohnivé whisky, dostávání se do bitek a jejím zapojení ve všeobecném hýření. Sama Stacy má ve skupině na starosti vokály, kytaru, zpěv a bubny. O Flick: Flick (celým svým jménem John Pisani) byl geniální producent tohoto projektu, který pomohl Swish nahrávat hudbu. Je zároveň kytarista skupiny Kick-Ass. Samotný John ve skupině má na starosti bubny, vokály, zpěv, kytaru a bass. Zdroj: ,Swish and Flick facebook' a ,harrypotter.wikia.com' a ,wizardrock.co.uk' Odkaz na oficiální stránku interpreta: http://swishandflickwrock.com/

Video Překlad Karaoke
Black haired girl video česky
Cruel Bind video česky
The Leaky Con Theme song video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Love me Luna video česky
Slytherin weekend (feat prof. Snape) video česky
Amortentia video česky
Quidditch Witch video česky
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
My dad is rich in a boat video česky
Video Překlad Karaoke
Malfoy for Christmas video česky
Video Překlad Karaoke
Swish and Flick video
S-l-y in Slytherin video česky
Cho Chang (Shake your tang) video česky
Draco Malfoy video česky
Astoria Greengrass and the Pureblood Prince video česky
Hogwarts house party video česky
Pure-Blood video česky
Pimp my Ford Anglia video
Like a Death Eater video česky
If you didn't come to party video česky
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
I¨ve been a very Naughty girl this year video česky

Swish and Flick ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.