Playlisty Kecárna
Reklama

SSwedish House Mafia - texty

swedish-house-mafia-645056.png
Texty písní

texty písní

Swedish House Mafia má 224 fanoušků · Stát se fanouškem

Založení skupiny prý bylo někdy kolem konce 2008. V původním složení skupiny byli kamarádi z dětství Steve Angello a Sebastian Ingrosso ( oba vyrůstali ve Stockholmu ), Axwell se ke skupině připojil až později. Na chvíli ve SHM byl i Eric Prydz, ten se ale později přestěhoval do Londýna a ...
tak se Sebastian nechal slyšet, že Eric Prydz již není členem Swedish House Mafia.

Název Swedish House Mafia byl poprvé použit ve spojení skupiny producentů, kteří si radili a sdíleli své názory. Avšak první projekt, kde se název skupiny SHM objevil oficiálně, byl Leave The World Behind. Podílí se na něm i zpěvačka Deborah Cox a producent Laidback Luke. Ani tento singl však nebyl oficiálním singlem tria, odstartoval však éru tria, které dnes známe pod jménem Swedish House Mafia.

V roce 2010 se skupina zavázala ke spolupráci s hudebním vydavatelstvím jménem PolyGram (dnes již patří k Universal Music Group) a vydala 26. května 2010 singl se jménem One (Your Name)
Tento singl byl také jedním z nejúspěšnějších singlů na albu skupiny jménem Until One.
V roce 2011 byl vydán singl s názvem Save The World, který byl také velmi úspěšný.
Na jaře roku 2013 se skupina objevila v klipu Leave The World Behind od zpěvačky Lune. Tento videoklip se stal také reklamou na automobil značky Volvo.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Swedish House Mafia ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.