Playlisty Kecárna
Reklama

SSupergrass - texty

supergrass-383408.jpg
Texty písní

texty písní

Supergrass má 8 fanoušků · Stát se fanouškem

Kapelu Supergrass založili roku 1993 Gaz Coombes, Mick Quinn a Danny Goffey. Čtvrtým členem byl Gazův bratr Rob, který se sice podílel na hudbě, koncertech i videích, ale oficiálním členem kapely se stal až v roce 2002. Když skupině v roce 1995 vyšlo u nakladatelství Parlophone album I Sho...
uld Coco, stalo se nejprodávanějším debutem tohoto vydavatelství od dob Beatles. Následovalo 18 měsíců koncertování, rozhovorů a účastí na festivalech. V roce 1997 jim vychází druhé album In It for the Money a o dva roky později Supergrass. V letech 2002 až 2008 vydali ještě tři alba a následně se před rozpadem rozloučili s fanoušky sérií koncertů, která vyvrcholila 11. června 2010 koncertem v Paříži.
  ZOBRAZIT VÍCESupergrass ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.