Kecárna Playlisty
Reklama
playlist Playlist
SUPERCROOO - KED SOU ? TEXT
TOXXX: Klepou se ti kolena, vypadáš jak kdybys vylez z kina, je ti zle, motá se ti hlava nelíbil se ti můj film chtěl bys vrátit vstupný míříš k pokladní s otázkou na rtech, zůstaneš stát s otevřenou hubou, z okýnka vyjede ruka chytne tě za ksicht a vysaje ti stehno z levý půlky zadku zkrz ucho. Natáčim reality show, střihám střih, střih, šmik lepim komiks. Píšu texty o tom jak prc*š buchty s nohama do iks, battleuješ o prachy svou žaborybí flow čolky, připomínáš smrad mrtvýho kapra na barák show, budu do tebe rejt pocítíš raf školou mýho fotra, jsem ortodoxním členem týmu kobra, posílám čeky, zdravim všechny svoje psy, dávej bacha mam skillz napadání lidí, kroť kecaní, moje flow je top zmrde, tvoje flow zní jak prcá*í. REF: Kde ty vostrý mc´s jsou? Řek bych že tu nejsou. Kde ty vostrý beaty jsou? Řek bych že tu nejsou. Kde ty vostrý mc´s jsou? Řek bych že tu nejsou. Kde ty vostrý beaty jsou? Řek bych že tu nejsou.
COLE: Hledáš lásku jak hippies, miluješ říkat peace, já a mí homí šmelíme víc, dobíráme G´s. Většina mc´s vidim vás pro vás žádnej deal, mejdžr ani indý, hej hej smrdí ti viný, smejný vim o tom, měl bys okamžitě odevzdat mikrofón, chováš se jak holka co je v tom, nemohl sem vydržet tvůj žaborybí song. Sedni si, dej si bong, dej pokoj, nech bejt rap, řikám ti to haj*le nech to hned, nech to bejt, nechtěj abych byl zlej. Ok máme top shit ejkejej další hit, všichni co tu jsou můžu klidně vypadanout odejít pryč. Už toho mám dost, v čechách je špatný rap, tvoje bříza, tvoje schíza, vyschlá míza, Vagína debi*e.
REF. Vagína debi*e
REF:.....

Text přidal dejv-kno

Video přidala L4DY_R4P

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Dva Nosáči Tankujou Super

Reklama

Supercrooo texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.