Playlisty Kecárna
Reklama

SStitches - texty

stitches-519698.jpg
Texty písní

texty písní

Phillip Katsabanis aka Lil Phill, jak si kdysi říkal, je teprve 19ti letý rapper z Miami, kde se 2. dubna 1995 narodil. Jeho předci pochází z Kuby a Řecka. Podle jeho slov vyrůstal všude. A to hlavně z toho důvodu, že od mala převážně jenom hustlil. Ve 14ti letech opustil školu a rodiče a ...
trávil většinu svého času na ulici, proto není divu, že dospěl daleko rychleji než mnozí z nás. Dnes už má ročního syna a čeká druhého potomka.
Mnozí z vás ho momentálně budou znát pod přezdívkou Stitches, což v češtině znamená „stehy“. Tu si v březnu nechal registrovat jako ochrannou známku. V květnu následovala registrace TMI Publishing. To je odvozeno od TMI / Too Much Ink, což je Stitchesova crew. A proč přezdívka Stitches? Stačí se na něj podívat. Jeho atypické tetování stehů okolo pusy symbolizuje jeho hlavní motto „No Snitching Is My Statement“. Na jeho obličeji nechybí ani vytetovaný pavouk, mikrofon, nebo samopal AK-47. A jestli je to face paiting jak se mnozí domnívají? Není. Jsou to opravdové kérky.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Facts video česky   2 739
Addicted video česky   2 698
She's a Devil video česky   2 008
When I Die video česky   3 426
Drug Dealer   191
Choppas   40
"Momma Proud" video česky   258
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Losing it video česky 529
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Stitches ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.