Kecárna Playlisty

HSteve Harris - texty

steve-harris-424071.jpg
Texty písní

texty písní

Steve Harris má 25 fanoušků · Stát se fanouškem

Narozen 12. března 1957 v Londýně
Zakladatel Heavymetalové skupiny Iron Maiden trošku jinym pohledem vydává svoje první album s názvem British Lion. Vydání alba je plánováno na 24. Září 2012.
S Iron Maiden nahrál 15 studiových alb 65 singlů 10 živých videozáznamů je autorem co nejvíce pisní heavymetalové legendy a složil právě nejvíce písní. V roce 1980 potkal spolužáka Davida Murraye a založil s ním skupinu Iron Maiden které je už od roku 1975 - 39 let. Má na svědomí i chaotické intro k písní Blood On The Worlds Hands kterou věnoval svému otci a poukazuje s ní na násilí a brutalitu v celém světě a také jako hlavní člen skupiny hraje ve volném čase koncertu fotbal s fanoušky jako tomu bylo v Riu v roce 2002. Během koncertu hraje jak na baskytaru tak nahrává a mixuje a stříhá koncertní záznamy na DVD a ve volném čase píše materiály pro nové album které má Iron Maiden vydat v roce 2015. V roce 2014 ohlásil pár koncertu British Lion v Evropě a v seznamu chybí Česká republika které se letos v rámci Maiden England 2014 vyhne.Steve Harris ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.