Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

HSteve Harris - texty

steve-harris-424071.jpg

Steve Harris má 24 fanoušků · Stát se fanouškem

Narozen 12. března 1957 v Londýně
Zakladatel Heavymetalové skupiny Iron Maiden trošku jinym pohledem vydává svoje první album s názvem British Lion. Vydání alba je plánováno na 24. Září 2012.
S Iron Maiden nahrál 15 studiových alb 65 singlů 10 živých videozáznamů je autorem co nejvíce pisní heavymetalové legendy a složil právě nejvíce písní. V roce 1980 potkal spolužáka Davida Murraye a založil s ním skupinu Iron Maiden které je už od roku 1975 - 39 let. Má na svědomí i chaotické intro k písní Blood On The Worlds Hands kterou věnoval svému otci a poukazuje s ní na násilí a brutalitu v celém světě a také jako hlavní člen skupiny hraje ve volném čase koncertu fotbal s fanoušky jako tomu bylo v Riu v roce 2002. Během koncertu hraje jak na baskytaru tak nahrává a mixuje a stříhá koncertní záznamy na DVD a ve volném čase píše materiály pro nové album které má Iron Maiden vydat v roce 2015. V roce 2014 ohlásil pár koncertu British Lion v Evropě a v seznamu chybí Česká republika které se letos v rámci Maiden England 2014 vyhne.

Video Překlad Karaoke
1.This Is My God video česky
2. Lost Worlds video česky
3. Karma Killer video
4. Us against the world video
5. The Chosen Ones video
6. A World Without Heaven video
7.Judas video česky
8. Eyes of the Young video česky
9. There are The Hands video
10. Lesson video česky
Přehrát celé album

Steve Harris ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.