Playlisty Kecárna
Reklama

Teorie pádu - text

playlist Playlist
Tohle jsou moje teorie pádu, jak obětoval jsem vše kvůli málu
Tohle jsou moje teorie pádu, jak každý den mně toho trápí víc a víc.
Strhněte okovy, nechte vlajky vlát, nechte děti žít, nechte zvony znít, nechte mrtvé spát, nechte lásku být, ale když budeš muset nechej lásku odejít.
Chtěl bych říct ve startu jen pár věcí, oukej jdu rovnou k věci- je tu mé první album, možná poslední album, snažil jsem se pomáhat sobě, začal jsem zdráhat, když vidím každej den jaké zlo je tu možné páchat. Ve škole říkáte dětem, že se jim nemůžou splnit jejich sny, pak tresty zas tresty, hodnocení podle 5 čísel, postkomunický stát neupravil svoje školství za dekády napáchali jste tolik škody v srdcích na nevinných místech, výsměch a výsměch mi nestačí, ze všech učitelů co se mi snažili zbortit moje sny se mi ještě ani jeden nepodíval do očí, moje slova jsou jen zvuk, frekvence vibrace, jestli máš podobný pohled na věc snad tě to trochu vyléčí

Tohle jsou moje teorie pádu a každým dnem zase více stárnu, i přesto snažím se být dítě svobody, co přestalo počítat koruny, jak ti je asi krásně v tvé barvě kůže v zemi kde si se narodil a v zemi kde si nezažil vyhnání válkou, krizí, v zemi kde se nebojíš o to jestli tvoje dítě dneska přežije, v zemi kde i větší problém ti dělá homofobie.
Pod svitem hvězd jsme všichni stejní, jsme všichni krásní, všichni jsme blázni, jestli tě pravda bolí, tak je to správně, no tak to být má i já byl slepý dřív, ta špína na duši, co na mně zanechali věty minulosti nešla smít, musel jsem se za to bít.
Promluv si o tom s někým a všechnu nenávist odpal jak seno, hledáš se jako Nemo, nerozdávej nenávist, neprokrvuj svou závist, temnota drží se na spoustě míst, ale nedej jí prostor, poslechni si to venku, přijď potom brácho domů, obejmi svoji mámu, klidně mi napiš svojí teorii pádu( svoji teorii pádu)

Tohle jsou moje teorie pádu, jak se Petr snažil vyhnout stádu
Tohle jsou moje teorie pádu, nejsem pochopen i přesto dál jdu
Tohle není motivační píseň, já nejsem Revolta, tohle je pro všechny co zažívají tíseň na důkaz toho že to zvládnem, jsem složil tuhle píseň

Text přidal davaaa_

Text opravila lsdbro

Video přidal davaaa_

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Teorie pádu

Reklama

Stein27 texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.