Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Long Way To Go - text, překlad

playlist karaoke

We’ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer. Her/His skin wasn’t the same color as mine but she/he was fine, she/he was fine. If all men are made equal then she/he was fine, she/he was fine. Up until the time we went out on a date, I was fine, I was fine. Now I’m getting dirty looks I wonder what they’d say if we were blind, we were blind people. We’ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer. We‘ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer.

Beauty is beauty, whether it’s black or white. Yellow or green baby, you know what I mean. What if Picasso only used one color? There shouldn’t be a rule how to choose your lover. Lovers in love is such a wonderful thing. Maybe in time we’ll get together and sing. I really hope so, there’s nothing wrong with this picture. We got a LONG WAY TO GO, we gotta get there quicker. We’ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer. We‘ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer. What color is love?

We’ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer. We‘ve got a LONG WAY TO GO. When snow hits the asphalt, cold looks and bad talk come. We’ve got a LONG WAY TO GO. It’s beyond Martin Luther, upgrade computer.

…that all men are created equal…children will one day live in a nation where they will not be judged by…the color of their skin…but by the content of their character…this will be the day when all of God's children…will be able to sing with a new meaning…not only that…Martin Luther King, Jr. August 28, 1963. Washington, DC.

Text přidala BaUnEsHqA

Videa přidali BaUnEsHqA, Efai

Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady. Její/jeho kůže nebyla té samé barvy jako ta moje, ale ona/on byla skvělá/ý. Pokud jsou si všichni lidé rovni, pak byl/a úžasná/ý, úžasná/ý. Během doby jsme si vyšli několikrát na rande, bylo mi skvěle, bylo mi skvěle. Teď vypadám hříšně, přemýšlím, proč by říkali, že jsme byli zaslepení lidé, zaslepení lidé. UŠLI JSME DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady.

Krása je krása, ať už je černá nebo bílá, žlutá nebo zelená, víš, co tím myslím. Copak Picasso používal jen jednu barvu? Nemůže existovat pravidlo, jak si vybrat milence. Milenci v lásce, to je přece tak nádherná věc. Možná se časem dáme dohromady a budem zpívat. Opravdu v to doufám, na tom obraze není nic špatného. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU, musíme to zvládnout rychleji. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady. Jakou barvu má láska?

Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Když sníh narazí na asfalt, bude to vypadat chladně a přijdou špatné řeči. Musíme UJÍT DLOUHOU CESTU. Delší než Martin Luther, vylepši počítač upgrady.

... všichni lidé se narodili sobě rovni... děti jednou budou žít v národě, kde nebudou posuzováni podle... barvy pleti... ale podle toho, jakou mají povahu... to bude den, kdy všechny děti Boha... budou schopny zpívat s novým poselstvím... ne jen tak... Martin Luther King Junior,narozen 28. srpna 1963, Washington D.C.

Překlad přidala SuperSonic

Překlad opravila SuperSonic


Love.Angel.Music.Baby

Gwen Stefani texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.