Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SStef Lang - texty

stef-lang-526953.jpg
Texty písní

texty písní

Stef Lang ( rozená Stephanie Jane Lang 30. prosince 1988) je kanadská zpěvačka , skladatelka , producentka a umělkyně, která bydlí ve Vancouveru , BC . Pochází z města Vancouver Island Ladysmith , BC , odkud se přestěhovala do Vancouveru v sedmnácti letech,aby se mohla věnovat své hudební kariéře . Lang zprvu hrála po hospodách, barech , klubech a kavárnách a mezitím se zdokonalovala po skladatelské stránce.Známá pro její neurotické texty a poutavé vystoupení , Lang vydává své první studiové album , The Underdog v květnu 2010 , distribuované pod Hipjoint Music / Universal Music v Kanadě, které je k dispozici na iTunes po celém světě . Její debutní single "pan Nezralý " , mohli fanoušci slyšet již dva měsíce před vydáním celého alba a měl takový úspěch,že se díky němu ihned umístila na pátém místě seznamu /The Billboard Chart for emerging Canadian artists/ kanadských začínajících umělců. Její velmi očekávaný singl " Paper Doll " , zazněl poprvé na celostátních rozhlasových stanicích v únoru 2012 . Jak single tak i nové EP , "Boj proti zrcadlu" , které zahrnuje pop hymnu , jsou volně dostupné pro digitální stažení na jejích internetových stránkách . Její album " Self " bylo zvoleno jedním z kanadských Top 15 alb roku 2012 .


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Chrysalis heart video
Self

(2012)

Video Překlad Karaoke
Brick Wall video
Quicksand video
Fuck You (I'll Still Love You) video
Castle in the Cloud video
For a Minute There video
Dna video
Machine Gun video
Nothing Ain't What It Seems video
Where My Heart's Been video
Pink Balloon video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
The Good, The Bad, The Ugly video
The Phoenix video
The Underdog video
Bend A Little, Bend A Lot video
Mr. Immature video česky
Slave2love video
Closet Freak video
Be Gentle video
The Other Side video
Straitjacket video
Foolish video
Diamonds video
Přehrát celé album

Stef Lang ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.