Playlisty Kecárna
Reklama

HStanislav Hložek - texty

stanislav-hlozek-229896.png
Texty písní

texty písní

Stanislav Hložek má 43 fanoušků · Stát se fanouškem

Standa Hložek je český zpěvák,známý hlavně z 80.let,kdy zpíval společně s Petrem Kotvaldem a Hanou Zagorovou.Známé trio nazpívalo k seriálu Sanitka píseň Můj čas a další písně, třeba písně Jinak to nejde,Polibek,Kostky jsou vrženy,Spěchám,Černý páv a mnoho dalších.S Petrem Kotvaldem také b...
yly známé duo a nazpívali velmi slavnou píseň Holky z naší školky a prodalo se přes milion desek,což v té době byl velký úspěch.Ale spolu nazpívali třeba také k filmu Bota jménem Melichar píseň Láska očima a mnoho dalších písní.Po pár letech se oba vydali na sólovou dráhu a Standa nazpíval další písně např:.Život je rváč,Krok sun krok,Taková je láska má,Strom lásky mý,atd. Stanislav Hložek je velice úspěšný zpěvák s nádherným hlasem a já sama si ho velice vážím.Dnes opět zpívá a můžeme ho vidět v dresu Pražské Amfory.Po roce 2000 vystupuje v muzikálu Tři mušketýři v roli Phortose.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Diana video karaoke 18 654
Přehrát nezařazené písně


Stanislav Hložek ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.