Playlisty Kecárna
Reklama

SStain The Canvas - texty

stain-the-canvas-621678.jpg
Texty písní

texty písní

Stain The Canvas jsou metalová kapela z Milána v Itálii. Skupina byla založena v říjnu 2017 a nyní se skládá z zpěváka Bryana Marteho, kytaristů Lorenza Accattoliho a Riccarda Ceroliniho, basisty Lucy Giorgi a bubeníka Alessandra Bonettiho.
Lorenzo, Riccardo a Luca měli svoji vlastní p...
op punkovou / easycore kapelu od roku 2013, ale v roce 2017 chtěli udělat něco jiného a úplně změnit svůj zvuk; takže vytvořili Stain The Canvas a Lorenzo začali psát novou hudbu. Už ale nechtěl být hlavním zpěvákem, takže hledal nového zpěváka po celé Itálii prostřednictvím sociálních sítí a našel Bryana Marteho jako nejlepší možnost pro kapelu.
Kapela původně pocházela z Marche, ale Bryan bydlel v Lombardii, takže opustili rodné město a začali svůj nový život v Miláně
  ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Anima (2019)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Anima video 8
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Stain The Canvas je UndeadSatan; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.