Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSqueezer - texty

squeezer-190470.jpg

Squeezer má 12 fanoušků · Stát se fanouškem

Sqeezer/Squeezer byl založen producentem/raperem/zpěvákem Jimmem Reevesem. 1995 První singl „Scandy Randy“ , byl vydán 4.prosinceV této době skupinu tvořil Jimm a zpěvačka Yvonne Späth. 1996 První „Scandy Randy Remix“ byl vydán 27. ledna. Další singl „Blue Jeans“ byl vydán 5.června. Yvonu Spath nahradila zpěvačka Loretta (Lori) Sternová. Byl to jeden z největších německých hitů. Třetí singl „Sweet Kisses“ byl vydán 10. října a remixy „Sweet Kisses“ vydali 11.října. „Sweet Kisses“ se staly také velkým hitem. Album „Drop Your Pants“ , vydali 26. září. Na jevišti měl Sqeezer třetího tanečního člena Tee Jaye. Později se rozhodl udělat sólovou kariéru a nahradil jej Marc Theven. 1997 „Saturday Night“ vydali 29.ledna a remixy „Saturday Night“ 25. dubna. Tanečník Marc Theven se 4.června oběsil. V dopisu na rozloučenou psal, že Lori a Jimm mají za vinu jeho smr. Sqeezer se téměř rozpadá , ale skupina se rozhoupala a pokračovala dál.V září vydali singl „Tamagotchi“. Nakonec toho roku vydali poslední singl společne s Jimmovým bratrancem Molou Adebisim a skupinou Bed & Breakfast singl "Get It Right". 1998 Singl „Without You“ vydali 6.dubna a stal se obrovským hitem , hned v několika zemích. Singl „Wake Up!“ vydali 3. srpna. Album „Streetlife“ vydali 7. září . 1999 Singl „Wishing You Were Here“ vydali 8.března. 2001 Po dlouhém mlčení byl Sqeezer zpět. K Jimmovi a Lori přibyla zpěvačka a modelka Heidi Goldstein , a singl „Remember Summertime“ vydali 3. září . 2002 3 Times vydali 25.listopadu. Zpěvačka Lori Stern , opustila skupinu díky kariéry Herečky. 2004 Sqeezer vydal singl “Hot Ski Teeny” 2.února a koncem května vydali singl “Hot Bikini”, který má uplně stejný text jako Hot Ski Teeny. Sqeezer nyní tvoří Jimm, Nicky a Andreas. 2006 Vydali singl "Blue Jeans 2006" se zpěvačkou Sonjou. 2007 – 2008 Skupina má zase nové složení. Místo Sonji je ve skupině nová zpěvačka Daria a Tanečník Mirage. Stále je ve skupině Andreas a Jimm. Skupina vydala celkem 3 nové singly: "High Heels", "Anybody" a baladu "No Goodbye". Skupina si z původního SQEEZER změnila název na SQUEEZER. Připravují nové album po 10 letech "Reloaded"


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Squeezer - Sweet Kisses video česky
Wishing You Were Here video
Tamagotchi video
Wishing You Were Here ‎ (CD, Maxi) video
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Without You video
Wake Up
Get It Right video
Wake Up (Bonus Mix)
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Blue Jeans video
Scandy Randy video
Sweet kisses video
Saturday Night video
Oweo video
What Will I Do video
Bang Bang (Everytime You Want) video
Přehrát celé album

Squeezer ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.