Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Everyones A DJ - text, překlad

Jo gimme the mic or i'm gonna kick your fucking ass, the song goes like this! New track, pump it up, girls, boys, make some noise! ... Ladies and gentlemen, Spankers are in the house!

Everyone's a dj (hands up), everyone's a dj (hands up), everyone's a dj (hands up) dj dj dj dj d d d d d d d d ... everyone's a dj!

My mother is a dj, my brother is a dj, my girlfriend is a dj (put your hands up, put your hands up), my gardener is a dj, my driver is a dj, my pool guy is a dj, is everyone a dj?! My plumber is a dj, my carpenter is a dj, my mechanic is a dj dj dj (put your hands up), my banker is a dj, my postman is a dj, my grandma is a dj! Is everyone a dj?!

Everyone's a dj, everyone's a dj, everyone's a dj, dj dj (put your hand up), everyone's a dj, everyone's a dj (hands up) everyone's a dj...Everyone's a dj!

My monkey is a dj, my dog is a dj, hello Kiddie is a dj...Barbra Streisand...is a dj, Obama is a dj, everybody from jersey shore is a dj! Put your hands up!

My sister is a dj, my father is a dj, my cousin is a dj, dj dj (put your hands up) my doctor is a dj, my lawyer is a dj, my pusher is a dj! Everyone's a dj!

Put your hands up, put your hands up, put your hands up, put your hands up ha ha ha hands up, put your hands up, put put your hands up (hands up), put your hands up, put put your hands up

If you wanna be a dj say oh, oh ohhhhh
If you wanna be somebody say oh, oh ohhhhh
If you wanna have the party say oh oh oh
If you wanna be a dj ... put your hands up

Come one say oh (put your hands up) put on the show (put your hands up), everybody put your hands up now come on let's go (put your hands up)...Come one say oh (put your hands up), put on the show (put your hands up), everybody put your hands up now come on let's go (put your hands up)

Put your hands up, put your hands up, put your hands up,hands up ha ha ha hands up ... Put your hands up, pu pu put your hands up, put your hands up, put your hands up

Everyone's a dj (put your hands up), everyone's a dj (put your hands up), everyone's a dj dj dj (put your hands up, hands up, hands up)...Everyone's a dj (put your hands up), everyone's a dj(pu pu put your hands up), everyone's a dj (put your hands up)...Everyone's a dj!

Text přidala ivetecka22

Text opravila ivetecka22

Video přidala ivetecka22

Jo gimme MIC nebo nakopnu váš zkurvenej zadek, píseň vypadá takto! Nový track, pumpni to, holky, kluci, udělej nějakej hluk! ​​... Dámy a pánové, Spankers je doma!

Každej je DJ (zvedni ruce), každej je DJ (zvedni ruce), každej je DJ (zvedni ruce), DJ DJ ddddddd d. ... Každej je DJ

Moje matka je dj, můj bratr je DJ, moje přítelkyně je DJ (zvedni ruce, zvedni ruce), můj zahradník je dj, můj řidič je dj, můj chlap na bazén je dj, je každý DJ? Můj instalatér je dj, můj Carpenter je dj, můj mechanik je DJ DJ (zvedni ruce), můj bankéř je dj, můj pošťák je dj, moje babička je DJ! Je každý DJ?

Každej je DJ, každej je DJ, každej je DJ, DJ. DJ (zvedni ruce), každej je DJ, každej je DJ (zvedni ruce) každej je DJ ... Každej je DJ!


Moje opice je dj, můj pes je dj, hello Kiddie je dj ... Barbra Streisand ... je dj, Obama je DJ, každý z Jersey pobřeží je dj! Zvedni ruce!


Moje sestra je dj, můj otec je DJ, můj bratranec je DJ, DJ (zvedni) můj doktor je dj, můj advokát je dj, můj prodejce drog je DJ! Každej je DJ!

Zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce (ruce), zvedni ruce, zvedni ruce


Pokud chceč být dj řekni oh, oh ohhhhh
Pokud chceš být někdo řekni, oh, oh ohhhhh
Pokud chceš mít párty řekni, oh oh oh
Pokud chceš být DJ ... zvedni ruce

Přišel jeden, řekl oh (zvedni ruce) pojď na show(zvedni ruce), všichni zvedněte ruce a teď pojď, pojďme (zvedni ruce), ... Přišel jeden, řekl oh (zvedni ruce), pojď na show (zvedni ruce), všichni zvedněte ruce a teď pojď, pojďme (zvedni ruce)Zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce ... Zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce, zvedni ruce


Každej je DJ (zvedni ruce), každej je DJ (zvedni ruce), každej je DJ, DJ (zvedni ruce), každej je DJ (zvedni ruce), každej je DJ (zvedni ruce) každej je DJ (zvedni ruce) ... Každej je DJ!

Překlad přidala ivetecka22

Překlad opravila ivetecka22


Nezařazené v albu

Spankers texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.