Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack W.I.T.C.H.

w-i-t-c-h-328456.jpg

Soundtrack W.I.T.C.H. má 239 fanoušků · Stát se fanouškem

W.I.T.C.H. je fantasy superhrdinská komiksová série, kterou v roce 2001 v Itálii vytvořila Elisabetta Gnone. Vypráví příběh pěti mladých dívek, které byly vybrány, aby byly novými strážkyněmi fiktivního světa Kondrakar, aby chránily střed vesmíru před lidmi a různými stvořeními, které mu chtějí uškodit. Z těchto důvodů byly hrdinky obdařeny magickými silami nad pěti elementy.

Název W.I.T.C.H. je zkratkou prvních písmen hrdinek: Will, Irma, Taranee, Cornelia, a Hay Lin. Komiks W.I.T.C.H. byl původně vydáván v Itálii, postupně se jeho edice rozšiřovaly a nyní je vydáván ve více než 50 zemích a překládán do více než 20 různých jazyků po celém světě. Podle komiksu byl také vytvořen stejnojmenný animovaný televizní seriál.


Soundtrack W.I.T.C.H. Video Překlad Karaoke
W.I.T.C.H. Instrumental video
Video Překlad Karaoke
Opening video česky karaoke
The power of fire video česky
Is in the house video česky
It's like magic video česky
I'm alive video česky
We are W.I.T.C.H. video česky
The Will to love video česky
The demon in me video česky
W.I.T.C.H. znělka cz video
Přehrát celé album

Soundtrack W.I.T.C.H. ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.