Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Vetřelec vs. Predátor 2004

soundtrack-vetrelec-vs-predator-502288.jpg

Soundtrack - Vetřelec vs. Predátor má 115 fanoušků · Stát se fanouškem

Válka mezi dvěma vesmírnými monstry, klasickými bytostmi moderní světové kinematografie, totiž nepočítá s lidskými účastníky. Scénáristé tomu ovšem chtěli jinak – a tak se výprava nic netušících archeologů, vědců a bezpečnostních expertů vedená miliardářem Charlesem Bishopem Weylandem vydává na průzkum záhadného místa, vydávajícího teplo, pod Antarktidou. Když ke svému úžasu pod ledem naleznou technicky neuvěřitelně dokonalou pyramidu, která jak vidno nemůže být dílem lidských rukou, netuší, že to ještě není všechno. V objektu totiž sídlí Predátoři, kteří zajali vetřelčí Královnu kladoucí vajíčka (každých 100 let), a na mladých Vetřelčatech jsou testovány jejich bojové schopnosti... Může člověk, ubohá to pozemská bytost, obstát ve střetu s těmito dvěma mimozemskými zabijáky?

Video Překlad Karaoke
1904 video
Alien vs. Predator Main Theme video
Antarctica video
Bouvetoya Island video
Down The Tunnel video
Hanging Bodies video
Southern Lights video
Predator Space Ship video
Pyramid video
Temple video
Dark World video
History Of The World video
Alien Fight video
I Need This
Weyland's End video
Alien Queen video
Showdown video
End...Or Maybe Not video
Přehrát celé album

Soundtrack - Vetřelec vs. Predátor ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.