Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Vetřelec: Covenant 2017

soundtrack-vetrelec-covenant-595037.jpg

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo

Video Překlad Karaoke
Incubation video
The Covenant video
Neutrino Burst video
A Cabin On The Lake video
Sails video
Planet 4 (Main Theme) video
Launcher Landing video
Wheat Field video
Spores video
The Med Bay video
Grass Attack video
Dead Civilization video
Survivors video
Payload Deployment video
Command Override video
Face Hugger video
Chest Burster video
Lonely Perfection video
Cargo Lift video
Bring It To My Turf video
Terraforming Bay video
Alien Covenant Theme video
Přehrát celé album

Soundtrack Vetřelec: Covenant ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.