Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Věčný bojovník 2006

soundtrack-vecny-bojovnik-559021.jpg

Epický milostný příběh o boji mezi dobrem a zlem, ve kterém ve starověké Číně bojuje neštastně zamilovaný šermíř Kaj (Tommi Eronen) o šanci žít se svou vyvolenou dívkou Ronjou (Krista Kosonen). To se mu splní, ale v úplně jiné době a na hodně vzdáleném místě: v dnešním Finsku. Minulost se prolíná s přítomností a pomalu odhaluje Kajovi jeho pravý původ, mimořádné schopnosti a osud. Film dovedně spojuje finský národní epos Kalevala s čínskou mytologií a je poctou žánru kung-fu. Vizuálně působivý film byl dotvořen za použití speciálních efektů, jaké se v tvorbě finských umělců dosud neobjevily, včetně propracovaných bojových scén.

Video Překlad Karaoke
Fate by Bleak feat. Ana Johnsson & Kimmo Pohjonen video česky
Under the Rose by HIM video česky
Romeo by Sunrise Avenue video česky
Sorry Go 'Round by Poets of the Fall video česky
New Day by Deep Insight video česky
Scream by Dame video česky
Crossword by Bleak video česky
Days of Summer by Ana Johnsson video
Wear Out the Soles by Brightboy video
Grace by The Crash video
Savior by Christel Sundberg video
Routa video
Unia
Kalvaja
Vala
Přehrát celé album

Soundtrack Věčný bojovník ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.