Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack The Social Network 2010

soundtrack-the-social-network-474595.jpg

Na podzim roku 2003 si Mark Zuckerberg, který má za sebou Harvard a je géniem v oblasti počítačového programování, sedá k počítači a horečně začíná pracovat na nové myšlence. To, co v návalu blogování a programování začíná v jeho pracovně, se brzy stane globální sociální sítí a revolucí v komunikaci. Za pouhých šest let a s 500 milióny přátel se Mark Zuckerberg stává nejmladším miliardářem v historii… ale tomuto podnikateli způsobuje úspěch jak osobní, tak právní komplikace. Od režiséra Davida Finchera a scénáristy Aarona Sorkina pochází The Social Network, film, který dokazuje, že k 500 miliónům přátel se nedostanete, aniž byste si udělali pár nepřátel. Film produkuje Scott Rudin, Dana Brunetti, Michael De Luca a Ceán Chaffin a je podle knihy od Bena Mezricha jménem „The Accidental Billionaires“.

Video Překlad Karaoke
Hand Covers Bruise video
In Motion video
A Familiar Taste video
It Catches Up with You video
Intriguing Possibilities video
Painted Sun in Abstract video
3:14 Every Night video
Pieces Form the Whole video
Carbon Prevails video
Eventually We Find Our Way video
Penetration video
In the Hall of the Mountain King video
On We March video
Magnetic video
Almost Home video
Hand Covers Bruise, Reprise video
Complication with Optimistic Outcome video
The Gentle Hum of Anxiety video
Soft Trees Break the Fall video
Přehrát celé album

Soundtrack The Social Network ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.