Playlisty Kecárna
Reklama

SSoundtrack Terminátor 3: Vzpoura strojů 2003

soundtrack-terminator-vzpoura-stroju-529550.jpg
Texty písní

texty písní

Soundtrack Terminátor 3: Vzpoura strojů má 3 fanoušky · Stát se fanouškem

Od chvíle, kdy se Johnu Connorovi (Nick Stahl) podařilo odvrátit soudný den a zachránit lidstvo před vyhlazením, uplynulo deset let. Nyní dvaadvacetiletý Connor žije mimo obvyklé zvyklosti - bez domova, bez kreditních karet, bez mobilního telefonu a bez práce. Bez jakýchkoliv záznamů o své...
existenci. Způsobem, který znemožňuje, aby jej vystopoval Skynet. Ze stínů budoucnosti však jednoho dne vystoupí T-X (Kristianna Lokenová), dosud nejvyspělejší vraždný stroj Skynetu, který byl vyslán z budoucnosti, aby dokončil práci předchůdce T-1000. Ve své lidské podobě je T-X stejně krásná, jako je nelítostná.

Tentokrát však není jediným cílem Skynetu John Connor, ale i nic netušící veterinářka Kate Brewster (Claire Danes). Když si Connor a Kate uvědomí, že do příchodu soudného dne zbývají pouze tři hodiny, jejich jedinou nadějí na přežití se stává replika TERMINÁTORA (Arnold Schwarzenegger) - tajemného a nyní již zastaralého robota, který se Connora v minulosti pokoušel zabít. Společnými silami musí zvítězit nad technologicky vyspělejší T-X, a odvrátit tak hrozbu soudného dne... nebo odsoudit celé lidstvo k záhubě.
  ZOBRAZIT VÍCESoundtrack Terminátor 3: Vzpoura strojů ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.