Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Temný rytíř povstal 2012

soundtrack-soundtrack-temny-rytir-povstal-481525.jpg

Soundtrack - Temný rytíř povstal má 11 fanoušků · Stát se fanouškem

Je tomu již osm let, co se Batman vytratil do noci, čímž se tak z hrdiny změnil v uprchlíka. Tím, že za něj padla vina za smrt Harveyho Denta, obětoval temný rytíř všechno pro to, co společně s komisařem Gordonem považoval za vyšší dobro. A na čas tato lež skutečně zabírala, když byla kriminální aktivita v Gothamu rozdrcena silou Dentova odkazu.
Všechno se ale mění s příchodem prohnané zlodějky a jejích tajemných zájmů. Avšak ještě daleko nebezpečnější je nástup Banea, maskovaného teroristy, jehož nelítostný plán proti Gothamu vyžene Bruce z jeho dobrovolného exilu. Avšak ani pokud si znovu nasadí svou masku a temnou kápi, nemusí jeho síly proti Baneovi stačit.

Video Překlad Karaoke
A Storm Is Coming video
On Thin Ice video
Gotham's Reckoning video
Mind If I Cut In? video
Underground Army video
Born In Darkness video
The Fire Rises video
Nothing Out There video
Despair video
Fear Will Find You video
Why Do We Fall?
Death By Exile video
Imagine The Fire video
Necessary Evil video
Rise video
Přehrát celé album

Soundtrack - Temný rytíř povstal ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.