Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Star Trek: Do temnoty 2013

soundtrack-star-trek-do-temnoty-457499.jpg

Soundtrack Star Trek: Do temnoty má 4 fanoušky · Stát se fanouškem

Protože kapitán James T. Kirk (Chris Pine) je stále horkokrevný a nedisciplinovaný rebel, způsobil drobnější galaktický incident, který by za normálních okolností skončil jeho degradací. Podmínky na rodné Zemi ale normální ani zdaleka nejsou. Došlo totiž k bezprecedentnímu a devastujícímu útoku na Hvězdnou flotilu (Organizace spojených národů budoucnosti) a posádka Enterprise se nabídne, že dopadne pachatele, záhadného intergalaktického teroristu Johna Harrisona (Benedict Cumberbatch). Půjde o její dosud nejnáročnější misi, protože se vydají do míst, kde je ta nejtenčí hranice kamarádstvím a nepřátelstvím, pomstou a spravedlností, klidnou budoucností a ničivou válkou, jež může zničit celý náš vesmír

Video Překlad Karaoke
Logos/Pranking The Natives video
Spock Drops, Kirk Jumps video
Sub Prime Directive video
London Calling video
Meld-merized video
The Kronos Wartet video
Brigadoom video
Ship To Ship video
Earthbound and Down video
Warp Core Values video
Buying The Space Farm video
The San Fran Hustle video
Kirk Enterprises video
Star Trek Main Theme video
Přehrát celé album

Soundtrack Star Trek: Do temnoty ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.