Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Soundtrack Navždy spolu 2012

soundtrack-soundtrack-navzdy-spolu-504029.jpg
Texty písní

texty písní

Co kdyby vás ten, koho milujete, doslova a do písmene nepoznával? Věděli byste, jak si jeho srdce získat podruhé? Paige (Rachel McAdams) a Leo (Channing Tatum) představují mladé novomanžele, kteří jsou do sebe až po uši zamilovaní a žijí spokojeným životem umělců v Chicagu. Jedné zimní noci se při vánici stanou účastníky dopravní nehody. Leo ji přečká bez úhony, ale úraz hlavy připraví Paige o veškeré vzpomínky na vztah s manželem. Když se probere z kómatu, je pro ni Leo cizí člověk. Leo se náhle ocitá v bolestné situaci člověka, který je nucen znovu zažehnout lásku, na kterou čekal celý život, a získat si srdce své manželky ještě jednou. Z Paige se po duševní stránce stala znovu mladá studentka práv, kterou byla před pěti lety, ještě než potkala Lea a vydala se po cestě umění. Zdánlivě během okamžiku přestala být ženou, kterou Leo znal, a kromě toho nepoznává nic ze svého současného života. Když se zdá, že je šance na to, že se jí paměť vrátí, takřka mizivá, je Leo nucen čelit svým nejhorším obavám – pomyšlení na to, že přišel o svou životní lásku a svou jedinou rodinu. Jelikož se nevzdává, rozhodne se začít znovu a chovat se k Paige tak, jako by se právě poznali, s nadějí, že jelikož se do sebe už jednou zamilovali, podaří se jim to znovu. Je to výzva, která prověří vše, čemu kdy věřil o lásce, o sobě a o posvátném slibu, který je součástí každého svatebního obřadu: slibu, že manželé zůstanou navždy spolu.

Video Překlad Karaoke
A Moment of Impact video
Come Home With Me video
When We Met
First Base
Tomorrow Will Be Better
An Outsider video
An Awkward Hug
Did I Keep a Journal?
I Could Never Get You Out of Here
Packing It Up
A Good Life Again
A Few Questions
Hard for Me Too
Calling It a Day
Remember
Wedding Vows video
I'd Do Anything For Love (But I Won't Do That) by Meat Loaf video
Specks by Matt Pond PA video
England by The National
Leaving On The 5th by Voxhaul Broadcast video
This Too Shall Pass by OK Go video
Get Some by Lykke Li video
Nothing Was Stolen (Love Me Foolishly) by Phosphorescent video
Come On, Come Onby Scott Hardkiss video
Play My Way by Maya von Doll video
Problems Of Our Own by Light FM video
Neon Blue by Still Life Still video
Pictures Of You by The Cure video
Přehrát celé album

Soundtrack - Soundtrack Navždy spolu ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.