Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Soundtrack Lincoln 2012

soundtrack-lincoln-481271.jpg

Soundtrack - Soundtrack Lincoln má 1 fanouška · Stát se fanouškem

Film „Lincoln“ Stevena Spielberga popisuje období posledních čtyř měsíců života největšího amerického prezidenta Abrahama Lincolna. Odhaluje nejriskantnější a nejodvážnější rozhodnutí amerického vůdce v době, kdy se vyostřuje otázka otroctví a zemí zmítá válka. Silné lidské drama se odehrává na jejím konci. Lincoln může konflikt ukončit, ale rozhodne se hrát vyšší politickou hru, kterou je snaha zrušit otroctví. Sám sobě musí zodpovědět, zda za ni další promarněné životy stojí. V ten hvězdný okamžik dějin musí Lincoln využít veškerý talent, odvahu a morální sílu. Musí učinit rozhodnutí, díky němuž se stane legendou. Postava Abrahama Lincolna odnepaměti osciluje mezi mýtem a historickou postavou. Stále zaměstnává představivost veřejnosti, dnes snad ještě víc než kdy jindy. Možná protože se stal globálním symbolem uvážlivého nakládání s mocí.

Video Překlad Karaoke
The People's House video
The Purpose Of The Amendment video
Getting Out The Vote video
The American Process video
The Blue And Grey video
'With Malice Toward None' video
Call To Muster And Battle Cry Of Freedom video
The Southern Delegation And The Dream video
Father And Son video
The Race To The House
Equality Under The Law video
Freedom's Call video
Elegy video
Remembering Willie video
Appomattox, April 9, 1865 video
The Peterson House And Finale video
With Malice Toward None (Piano Solo) video
Přehrát celé album

Soundtrack - Soundtrack Lincoln ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.