Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Šmoulové 2

soundtrack-smoulove-465679.jpg

Soundtrack Šmoulové 2 má 14 fanoušků · Stát se fanouškem

V tomto pokračování hybridně akční/animované rodinné komedie Šmoulové, která se stala kasovním trhákem, vytvoří zlý čaroděj Gargamel skupinu zlomyslných tvorů podobných Šmoulům jménem Naughties, aby získal všemocnou, magickou šmoulí esenci. Ale když zjistí, že to, co chce, mu může dát jen opravdový modrý Šmoula – a jen tajné kouzlo, které zná Šmoulinka, může proměnit Naughties v opravdové Šmouly — Gargamel unese Šmoulinku a uvězní ji v Paříži. Předtím než se Gargamel může dozvědět tajemství a ovládnout svět, taťka Šmoula a Šmoulové se vrátí do našeho světa, aby zachránili svou milovanou Šmoulinku. Tady se spojí s Patrikem a Grace Winslowými a v novém dobrodružství se k nim připojí i Patrikův nevlastní otec Vic

Video Překlad Karaoke
Ooh La La by Britney Spears video
Vacation by G.R.L. video
Magik 2.0 by Becky G feat. Austin Mahone
Live It Up by Owl City video
Everything Breaks by Sophia Black
Forget You by Cady Groves video
Hey Chica by Kiana Brown video
High Life by Nelly Furtado feat. Ace Primo video
Tutti Frutti by Buckwheat Zydeco video
I'm Too Smurfy by Right Said Fred
Přehrát celé album

Soundtrack Šmoulové 2 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.