Playlisty Kecárna
Reklama

SSoundtrack Slečna Drsňák 2 Ještě drsnější 2005

soundtrack-slecna-drsnak-jeste-drsnejsi-541665.jpg
Texty písní

texty písní

V pokračování komedie Slečna Drsňák naleznete agentku FBI Gracie Hartovou nejen ozbrojenou, ale – jak říká anglický podtitul filmu, také úžasnou. Gracie totiž poté, co málem zvítězila v klání Miss USA (a zabránila při tom atentátu), se svou kariérou celebrity nesekla – a tak většinu času t...
ráví spíše v salónech krásy než na střelnici či v tělocvičně. Navíc musí náležitě propagovat svou knihu věnovat se talk show, do níž dělá.

Jednoho dne jsou však v Las Vegas uneseni její kamarádka a nositelka titulu Miss USA Cheryl a kolega-moderátor Stan – a tak je jasné, že se do víru zachraňování lidských životů a zneškodňování padouchů vhrne Gracie znovu…
  ZOBRAZIT VÍCESoundtrack Slečna Drsňák 2 Ještě drsnější ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.