Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Rant Song - text, překlad

playlist

Patti: Dr. Cox, I'm not crazy!

Dr. Cox: Am I still singing?

Patti: Singing like a bird.

JD: Dr. Cox, huge news! I pulled some strings and got the parking spot right behind yours! Bumper buddies!

Dr. Cox: Still, you're not ne-he-hearly as bad as her. Do you know how much you annoy me? The answer is a lot. Should I list the reasons why? Well, I don't see why not.

Dr. Cox: It's your hair, your nose, your chinless face, you always need a hug, not to mention all the manly appletinis that you chug. That you think I am your mentor just continues to perplex and, oh my God, stop telling me when you have nerdy sex!

JD: Oh, by the way, last time Kim was in town, we got some appletinis and poured 'em on her good parts!

Dr. Cox: See now, Newbie, that's the thing you do that drives me up a tree 'Cause no matter how I rant at you, you never let me be! So I'm stuck with all your daydreaming, your wish to be my son. It makes me suicidal and I'm not the only one. No, I'm not the only one...

Janitor: It all started with a penny in the door. There was a hatred I had never felt before. So now I'll make him pay, each and every day, until that moussed-haired little nuisance... is... no... more

Dr. Cox: So now that is why I call you names like Carol, Jane, and Sue. Like Moesha, Kim, and Lillian, Suzanne and Betty-Lou. See, regardless of the names I pick, my feelings are quite clear; You're a pain in every day of every month of every year!

Patti: Dr. Cox, you gotta help me, 'cause I really am distressed! Can't you find another option, won't you run another test?

Dr. Cox: If you want some kind of favor, really any kind of favor please just get me peace and quiet from this God-forsaken pest!

JD: I think what my bumper-buddy is trying to say...

Patti: Shut your cake-hole, Mary-Beth, or I swear to God I'll shut it soon!

Dr. Cox: Congratulations, we'll schedule your test this afternoon.

Text přidala hamanama

Text opravila hamanama

Video přidala hamanama

Patti: Doktore Coxi, já nejsem šílená!

Dr. Cox: Pořád zpívám?

Patti: Zpíváte jako ptáček.

JD: Doktore Coxi, velká novina! Zatahal jsem za nitky a mám parkovací místo hned za tím vaším! Kámošíčci!

Dr. Cox: Přesto nejste ta-ha-hak strašná jako ona. Víš, jak moc mě vytáčíš? Odpověď je, fakt dost. Mám ti vyjmenovat důvody proč? No, nevím, proč by ne.

Dr. Cox: Kvůli tvým vlasům, tvému nosu, tvému obličeji bez brady, neustále potřebuješ obejmout a to nezmiňuju kolik chlapáckých appletini do sebe kopneš. To, že si myslíš, že jsem tvůj mentor, pořád mě vytáčíš, jo a o můj bože, přestaň mi říkat, s kým jsi měl nechutný sex!

JD: Jo mimochodem, když tady Kim byla posledně, dali jsme si pár appletini a polívali jimi její ladné křivky!

Dr. Cox: Podívej, Zobáku, tohle mě vytáčí až do běla, protože nezáleží, jak moc tě urazím, ty mě nikdy nenecháš být! Takže jsem uvízl ve tvých představách, kde si přeješ, abych byl tvým otcem. Chci z toho spáchat sebevraždu a nejsem sám. Ne, nejsem sám...

Údržbář: Všechno to začalo centem ve dveřích. Pociťoval jsem hněv, který jsem nikdy ještě necítil. Takže teď mi za to zaplatí každým, každičkým dnem, dokud ten nagelovaný malý červ ne... zmi... zí...

Dr. Cox: Tak teď už víš, proč ti říkám Carol, Jane, a Sue. Nebo Moesha, Kim, a Lillian, Suzanne a Betty-Lou. Vidíš, i přes to, jak nedbale ty jména vybírám, jsou mé city jednoznačné: Jsi jako moje osina v zadku každý den každého měsíce v každém roce!

Patti: Doktore Coxi, musíte mi pomoct, protože mám vážně strach! Nemůžete najít jinou možnost, nechcete udělat nějaký další test?

Dr. Cox: Jestli chcete ode mě jakoukoliv laskavost, opravdu jakoukoliv, tak mi dopřejte pokoj a klid, prosím, zbavte mě tohohle bohem zapomenutého škůdce!

JD: Myslím, že spíš chtěl říct kámošíčka...

Patti: Zavři tu svou pusu, Mary-Beth nebo přísahám bohu, že ti ji zavřu brzo sama!

Dr. Cox: Gratuluji, váš test přesuneme na toto odpoledne.

Překlad přidala hamanama

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.