Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Pí a jeho život

soundtrack-pi-a-jeho-zivot-467125.jpg

Hlavní hrdina Pí vyrůstal v indické zoologické zahradě, kterou založil jeho otec. Možná by exotickou živnost převzal, kdyby se rodina nerozhodla přestěhovat do studené Kanady, i s některými zvířaty, jejichž prodejem si chtěli zajistit snazší start v nové zemi. Proti tomu se ovšem postavily přírodní živly, které jedné bouřlivé noci potopily nákladní loď, na níž se Pí s rodiči a bratrem plavil. Chlapec se šťastnou náhodou ocitl v záchranném člunu, který zůstal uprostřed oceánu jako jediná připomínka katastrofy. Nezachránil se však sám, spolucestující tvořili poraněná zebra, hyena, samice orangutana a Richard Parker. To nebyl další přeživší člověk, ale mohutný bengálský tygr, který si rozhodně nemyslel, že by se v nouzových podmínkách mělo něco měnit na přirozeném průběhu potravního řetězce. Tak začala neskutečná plavba, během níž se chlapec musel proměnit v muže, aby dokázal obstát v konkurenci jednoho z největších predátorů naší planety a přežít strastiplnou pouť k pevnině.

Video Překlad Karaoke
Pi's Lullaby video česky
Piscine Molitor Patel video
Pondicherry video
Meeting Krishna video
Christ in the Mountains video
Thank you Vishnu for Introducing me to Christ video
Richard Parker video
Appa's Lesson video
Anandi video
Leaving India video
The Deepest Spot on Earth video
Tsimtsum video
Death of the Zebra video
First Night, First Day video
Set Your House in Order video
Skinny Vegetarian Boy video
Pi and Richard Parker video
The Whale video
Flying Fish video
Tiger Training video
Orphans video
Tiger Vision video
God Storm video
I'm Ready Now video
The Island video
Back to the World video
The Second Story
Which Story do you Prefer? video
Přehrát celé album

Soundtrack Pí a jeho život ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.