Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Dvě písně,poušt a Norm - text

playlist

Nevím kam jít,vidim nic,jenom písek,písek žár a nic víc.SLunce nás páli,ze všech stran,nuprazi pili nás dále a dále nás ce se smraži.Poutníci ztracení šanci nemaj poslední rozloučení svět ale nikdy nedaj tomhle prušvihu jsme sami.Nic nepříde na pomoc,pouť nici ztraceni a auto mít tu dnes jenom jít a jit.Toje vážné už bjež.Poutníci mapu nemaj,maně tu hledaj tu svůj cíl.Jenom řikaj,řikaj ze zpitku sil.Tomhle prušvihu jsme,sámi nic,nepříde na pomoc,v tomhle průšvihu jsme jen my dva.

Tralala,Ze zbraní tak se to dělavá vážení ze zbraní,docela to pobaví,když je chceme na kolena srazit.Vernost,přísaha,aby se vám pochlubily,z vás světa pán,řeknete to jazikem kterým je svěětu znám,se zbraní to je plán chcetli moci dobýt,musíte násilí znát.Pěsti učte je néž pochopí budte jim přikladem enzlepanim připadem a všem to dojde snad učte je jak to jde lupou ustupuj te,na kusi jen to zkusite jensto jisti svi nepočítejte oběty,vždyt máte visí cíl rozdrtit lidstvo,podrobit ze zbraní,vwm te poučení sví.Že ze zbraní jde vždicky všechno líp,získam lásku otcovskou,jako velký bojový,nutit Dutošvarce nasíli a bude vám to líp,dále vinutit se poslušnost,potom jedině se zvra sní ze zbraní jo zezbraní útočí.

Text přidala enelka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.