Playlisty Kecárna
Reklama

SSoundtrack - My Little Pony 2010

my-little-pony-friendship-is-magic-soundtrack-372769-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Soundtrack - My Little Pony má 257 fanoušků · Stát se fanouškem

Můj malý Pony: Přátelství je magické (v anglickém originále My Little Pony: Friendship is Magic) je kanadsko-americký animovaný seriál vysílaný americkou televizní stanicí The Hub. Pořad běž... í od 10. října 2010 až do současnosti.

Seriál vznikl podle na motivy světa My Little Pony, vytvořeného společností Hasbro, přičemž Friendship is Magic je čtvrtá a nejnovější generace těchto animovaných poníků. Za vznikem této generace stojí americká animátorka Lauren Faust, kterou Hasbro vybralo jako výkonného producenta tohoto pořadu.

Děj se odehrává kolem šestice hlavních aktérek, které se často dostávají do výjimečných situací, během kterých se naučí morální poučení o přátelství.
  ZOBRAZIT VÍCESoundtrack - My Little Pony ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.