Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Mission Impossible: Ghost Protocol 2012

soundtrack-mission-impossible-ghost-protocol-476298.jpg

Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt (Tom Cruise), provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml. Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu. A protože se všechny nitky sbíhají právě u IMF, americký prezident dá pro jistotu od agentury oficiálně ruce pryč vyhlášením „Ghost Protocolu“, čímž ji odřízne od zdrojů, zázemí, podpory a z jejích členů udělá lidi na odstřel. To rozhodně není přehánění, krátce po tomto byrokratickém úderu umírá násilnou smrtí její oficiální šéf (Tom Wilkinson). Ethan Hunt se proto pokusí o nemožné. Společně s trojicí věrných a odhodlaných kolegů (Simon Pegg, Paula Patton a Jeremy Renner) se pokusí najít pachatele útoku a smýt tak ze sebe veškerou vinu. Jak bylo řečeno už v úvodu, tahle mise bude skutečně nesplnitelná.

Video Překlad Karaoke
Give Her My Budapest video
Light The Fuse video
Knife To A Gun Fight video
In Russia, Phone Dials You video
Kremlin With Anticipation video
From Russia With Shove video
Ghost Protocol
Railcar Rundown video
Hendricks’ Manifest video
A Man, A Plan, A Code, Dubai video
Love The Glove video
The Express Elevator video
Mission Impersonatable video
Moreau Trouble Than She’s Worth video
Out For A Run
Eye Of The Wistrom video
Mood India video
Mumbai’s The Word video
Launch Is On Hendricks video
World’s Worst Parking Valet video
Putting The Miss In Mission video
Mission: Impossible Theme (Out With A Bang Version) video
Přehrát celé album

Soundtrack Mission Impossible: Ghost Protocol ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.