Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Maska 1994

soundtrack-maska-519405.jpg

Soundtrack - Maska má 29 fanoušků · Stát se fanouškem

Bankovní úředník Stanley Ipkiss je nešika a smolař, a navíc nemá ani štěstí v lásce. Jednoho dne se ale jeho život změní. Cestou z práce mu na mostě vypoví službu auto a Stanley zahlédne v řece starobylou dřevěnou masku plovoucí na hladině. Mladík masku vyloví, a když si ji později téhož večera náhodou nasadí, promění se v bytost se zelenou tváří, která má schopnosti kresleného hrdiny a využívá animovaných rekvizit. V masce je z něj úplně jiný člověk: vytrestá svou zlou bytnou, na ulici přechytračí partu násilníků, potrestá podvodníky v autoopravně. Před policejním poručíkem Mitchem Kellawayem, jenž podivné noční události vyšetřuje, Stanley předstírá nevědomost. Ostatně sám si není jist, jestli se mu všechno jenom nezdálo…

Video Překlad Karaoke
Cuban Pete by Jim Carrey video česky karaoke
Xscape - Who's That Man video karaoke
Domino - This Business Of Love video
Tony Toni Tone - Bounce Around video
Harry Connick, Jr. - I Could Only Whisper Your Name video
Vanessa Williams - You Would Be My Baby
K7 - Hi De Ho video
Fishbone - Let The Good Times Roll video
Straight Up video
Royal Crown Revue - Hey Pachuco video
Susan Boyd - Gee Baby, Ain't I Good To You video
Přehrát celé album

Soundtrack - Maska ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.