Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Království lesních strážců 2013

soundtrack-kralovstvi-lesnich-strazcu-463477.jpg

Soundtrack Království lesních strážců má 3 fanoušky · Stát se fanouškem

Bystrá, statečná a tvrdohlavá dívka, taková je sedmnáctiletá Mary, která prožije dobrodružství, o jakém se jí nezdálo ani v nejdivočejším snu! Po návratu do rodného domu se snaží sblížit se svým otcem Bombou, který se jí odcizil. Svérázný a roztržitý profesor Bomba je posedlý zkoumáním pozoruhodné civilizace drobných lesních mužíčků žijících v lesích. Mary dochází trpělivost. Poté, co se kouzlem ocitne v tomto podivném lesním společenství, je ovšem nucena svůj pohled přehodnotit. Pokud se chce dostat zpátky domů, musí partičce zábavných zelených postaviček pomoci, uvěřit v jejich tajuplný svět a zachránit ho. Boj o záchranu lesa se však promění v boj o náš lidský svět. Díky odvaze, kterou Mary prokáže, získá nejen nazpět svého otce Bombu, ale i nové přátele. Královnu lesa - krásnou, bystrou a silnou Taru, která vždy panuje s úctou a vtipem. Obří housenku Nim Galů, známou svou vášní pro večírky, které rovněž nechybí moudrost a praktičnost. Komediální duo hlemýždě a slimáka Hňupa a Hruba, přičemž Hrub se považuje za největšího lamače dámských srdcí v lese. Ostříleného bojovníka Ronina, šéfa elitní lesní jednotky, muže s ostře řezanou tváří a suchým humorem, ochotného za svou královnu položit i život.

Epic

(2013)

Video Překlad Karaoke
Leafmen
Pursuit
Tara's Chamber
Meet Dad
Moonhaven Parade
Alarms
The Selection
Ambush
Tara's Gift
Small
Girl Meets Boy
Rings of Knowledge
Antlers
Kidnapped
In the House
Many Leaves
Escape
False Start
Epic Final Confrontation
Return
Epic Finale
Rise Up by Beyonce Knowles česky
Light and Day by The Polyphonic Spree video česky
What if the Storm Ends? by Snow Patro video
Chasing Cars by Snow Patrol video
Hands Open by Snow Patrol video
Signal Fire by Snow Patrol video
Crack the Shutters by Snow Patrol video
In the End by Snow Patrol
Přehrát celé album

Soundtrack Království lesních strážců ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.