Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Jurský svět 2015

soundtrak-jursky-svet-551404.jpg

Před dvaadvaceti lety tragicky skončil sen excentrického milionáře Johna Hammonda, který chtěl na odlehlém ostrově z dinosauří DNA vypěstovat Jurský park s živými exponáty. Od té doby se ale mnohé změnilo, park jede na plné obrátky, ročně jím projdou milióny nadšených návštěvníků, kteří s očima navrch hlavy sledují v akci desítky „vyhynulých" živočichů. Jenže vedení parku stále hledá nové způsoby, jak tuto jedinečnou atrakci ještě víc zatraktivnit. A v tu chvíli přijdou komplikace.
Vědecké experimenty s novými druhy mohutně podporuje strohá manažerka parku Claire Dearing (Bryce Dallas Howard), která ve zvířatech vidí především čísla. Na rozdíl od ní v nich biolog Owen Grady (Chris Pratt ze Strážců galaxie) vidí hlavně nebezpečí, zvlášť ve tvorech, které nestvořila příroda, ale laboratoř. Události mu dají za pravdu, když se jeden z takových mazlíčků doslova urve ze řetězu a začne si vylepšovat jídelníček zaměstnanci parku a posléze také návštěvníky, mezi nimiž jsou také dva synovci Claire, kteří za tetou přijeli na prázdniny. Teď už nejde o vyšší tržby ani o udržení prestiže. Cílem všech začalo být holé přežití.

Video Překlad Karaoke
Bury the Hatchling video
The Family That Strays Together video
Welcome to Jurassic World video
As the Jurassic World Turns video
Clearly His First Rodeo video
Owen You Nothing video
Indominous Wrecks video
Gyrosphere of Influence video
Pavane For a Dead Apatasaurus video
Fits and Jumpstarts video
The Dimorphodon Shuffle video
Love in the Time of Pterosauria video
Chasing the Dragons¨ video
Raptor Your Heart Out video
Costa Rican Standoff video
Our Rex Is Bigger Than Yours video
Growl and Make Up video
Nine to Survival Job video
The Park Is Closed video
Jurassic World Suite video
It's a Small Jurassic World video
The Hammond Lab Overture video
The Brockway Monorail video
Sunrise O'er Jurassic World video
Přehrát celé album

Soundtrack Jurský svět ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.